Paradise Lost w Krakowie [ZDJĘCIA]

AKTUALIZACJA 17.09.2021 17.09.2021 14:44
AKTUALIZACJA 17.09.2021 17.09.2021 14:44

Paradise Lost przyjechał promować swój najnowszy album "Obsidian". Zobacz, jak wypadł podczas koncertu w Krakowie!

Koncert Paradise Lost odbył się już 16 września w Hype Parku w Krakowie. Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie.

Paradise Lost w Krakowie

 
Paradise Lost, którym od lat niezmiennie dowodzą Nick Holmes i Greg Mackintosh, wspierani przez Aaroma Eddy'ego i Stephena Edmondsona oraz Waltteriego Väyrynena, w przyszłym roku osiągnie piękny wiek 35 lat. W Polsce moglismy ich podziwiać wielokrotnie na przykład przy okazji występu na Metal Hammer Festiwal 2017. Grupa wielokrotnie grała też na Wacken Open Air. W swojej twórczości zespół odnosił się już do wielu gatunków muzycznych, od death doom metalu i gotyku, po eksperymenty z elektroniką. Muzycy mają na koncie wiele fantastycznych i różnorodnych albumów, w tym m.in. kultowe już "Gothic", "Draconian Times" czy "In Requiem".
Zespół po raz kolejny zaprezentował się polskim fanom. Grupa zagrała w Krakowie.

Paradise Lost w Krakowie [ZDJĘCIA]
37 zobacz galerię
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.