Paweł Domagała zaśpiewał w Krakowie. Zobacz zdjęcia z koncertu [ZDJĘCIA]

18.09.2020 15:27
Paweł Domagała zaśpiewał w Krakowie. Zobacz zdjęcia z koncertu [ZDJĘCIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista i aktor Paweł Domagała wystąpił w Krakowie. Zobacz zdjęcia z koncertu w ramach festiwalu #LatoNaFortach

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Artysta pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat.

Paweł Domagała zaśpiewał w Krakowie

Muzyka wykonywana przez Domagałę pod względem brzmienia i  charakteru – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest piosenką aktorską. Piosenki porównywane są raczej do twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Przeczytaj także

W 2009, wraz z Igorem Przebindowskim, Wojciechem Królem oraz Fryderykiem Młynarskim Paweł Domagała założył zespół muzyczny Ginger.

W kwietniu 2016 światło dzienne ujrzał jego debiutancki solowy singiel "Jestem tego wart", zapowiadający wydany w listopadzie 2016 album "Opowiem ci o mnie". Krążek spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, uzyskując status Złotej Płyty.

16 czerwca 2018 Domagała wydał singel "Weź nie pytaj", który stał się hitem, a zrealizowany do niego teledysk został odtworzony ponad 100 mln razy w serwisie YouTube. Utwór znalazł się na drugim albumie studyjnym "1984".

Zobacz zdjęcia z koncertu:

Repertuar #LatoNaFortach w klubie Forty Kleparz:

  • 17 września - Paweł Domagała
  • 18 września - Jan-Rapowanie
  • 19 września - Jan-Rapowanie
  • 25 września - Mrozu
  • 26 września - Happysad
  • 27 września - Nosowska

Forty Kleparz bardzo dbają o bezpieczeństwo i komfort wszystkich fanów odwiedzających ten klub muzyczny. Uczestnicy imprez mogą być pewni, że zastosowano  wszelkie niezbędne środki ostrożności, a w trakcie koncertów mogą bawić się równocześnie w kilku oddzielnych strefach, co jeszcze bardziej sprzyja zachowaniu reżimu sanitarnego.  

Zobacz również: Maria Peszek zagrała w Krakowie. "Nie ma nowych piosenek, bo te są niestety ciągle aktualne" [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.