Phil X and The Drills w Polsce w 2020 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

06.12.2019 16:49
Phil X |undefined Fot. Shutterstock

Phil X and The Drills zapowiedzieli trasę koncertową. Jeden z występów będzie miał miejsce w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia!

Phil X and The Drills ogłaszają premierę ich 5. albumu "Stupid Good Lookings vol. 2" na początek 2020 roku. Grupa zapowiada również trasę koncertową z przystankiem w Warszawie!

Phil X and The Drills w Polsce

Phil X w drugiej połowie 2000 roku stał się jednym z najpopularniejszych gitarzystów w serwisie YouTube. Kilka lat później zastąpił Richiego Samborę w słynnym zespole rockowym Bon Jovi. Do tego czasu pracował już z takimi nazwiskami jak Chris Cornell, Avril Lavigne, Adam Lambert, Kelly Clarkson, Orianthi, Rob Zombie czy Alice Cooper.

Dzięki występom na żywo opisywanym jako „energiczna gra ROCKA uderzająca w twarz nieznośnie wspaniałymi hymnami”, Phil X i jego zespół The Drills cieszą się szybko rosnącą międzynarodową grupą fanów.

Przeczytaj także

W marcu 2016 roku Phil został zaproszony do Electric Lady Studios w Nowym Jorku, aby nagrać gitary i wokale wspierające na płycie Bon Jovi, "This House Is Not for Sale". Album został wydany w tym samym roku, osiągając 1. miejsce na listach sprzedaży, a artwork albumu, w tym zdjęcia zespołu z Philem, stały się dowodem na to, że został on oficjalnym członkiem zespołu.

„This House Is Not For Sale” zaowocował 12 rockowymi teledyskami i wieloma trasami koncertowymi w latach 2017-2019 na arenach i stadionach w 24 krajach.
Gitarzysta Phil X od 2016 roku na stałe dołączył do Bon Jovi, zastępując Richiego Samborę i nagrał z kapelą dwie studyjne płyty.

Phil X and The Drills w Polsce: Data, miejsce, bilety

Phil X and The Drills pojawią się w Polsce 23 marca 2020 roku, a zagrają w stołecznym klubie Stodoła.

Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się w piątek, 6 grudnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.