Pol'and'Rock 2018: Uczestnik tarzał się w śmieciach, materiał wideo trafił do sieci

Aleksandra Degórska
08.08.2018 10:50
Pol'and'Rock 2018: uczestnik tarzał się w śmieciahc|undefined Fot. kadr z wideo

Na festiwalach dzieje się wiele, ale to już chyba lekka przesada...

Niepowtarzalna atmosfera festiwalu sprawia, że wiele osób chętnie wraca co roku do Kostrzyna nad Odrą. Na Pol'and'Rock Festival 2018 uczestnicy nie mogli narzekać na nudę - koncerty, spotkania z gwiazdami, atrakcje w strefach partnerów.

Festiwalowicze bawią się zawsze na całego i podczas tych kilku dni imprezy dochodzi do różnych szalonych akcji - skoków na bungee, na festiwalu pojawił się też wielki dmuchany penis, czy człowiek-foka. Co roku można zobaczyć pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wygłupiają się, zakładają dziwne stroje i szaleją pod sceną do upadłego.

Pol'and'Rock 2018: Golem śmieciowy na festiwalu

Niektórzy jednak przesadzają, czego potwierdzeniem jest poniższe nagranie, w którym widać jednego z uczestników Pol'and'Rock Festival 2018, który postanowił tańczyć na stercie śmieci. Festiwalowicz wywija salta, tarza się na kupie butelek, folii i puszek. Co więcej w pewnym momencie wyciąga z tłumu gapiów dziewczynę, którą rzuca na stertę śmieci.

Nic dziwnego, że autor nagrania nazwał to wideo „Przebudzenie Golema Śmieciowego Haribol”:

Świetna atmosfera w strefie Antyradia

Oczywiście nagranie nie oznacza, że większość uczestników festiwalu zachowywała się w taki sposób. Świetna muzyczna atmosfera panowała w strefie Antyradia, który był jednym z patronów Pol'and'Rock Festival. W specjalnym namiocie odbyły się m.in. spotkania z gwiazdami. Zobaczcie również, jak fani bawili się w strefie Antyradia 1. dnia festiwalu, 2. dnia festiwalu oraz 3. dnia.

Pol'And'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

Impreza odbyła się w tym roku pod nową nazwą w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentowali się wykonawcy z Polski i ze świata. Na imprezie wystąpili m.in. Judas Priest, Gojira czy Goo Goo Dolls. Policja już podzieliła się raportem z Pol'and'Rock Festival 2018 dotyczącym kwestii bezpieczeństwa na imprezie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.