Sabaton zagrał w Krakowie. Grupa zapowiedziała również kolejny koncert w Polsce [ZDJĘCIA]
24.08.2022 16:21
Sabaton zagrał w Krakowie. Grupa zapowiedziała również kolejny koncert w Polsce [ZDJĘCIA]
  • 21 Zobacz zdjęcia
Sabaton zagrał w Krakowie. Grupa zapowiedziała również kolejny koncert w Polsce [ZDJĘCIA]
24.08.2022 16:21

Sabaton zagrał w Krakowie. Zespół zapowiedział także kolejny koncert w 2023 roku.

Koncerty Sabatonu to muzyczna podróż w trudne i podniosłe fragmenty historii. Uzupełnia je rozbudowana produkcję sceniczną, którą doceniają fani na całym świecie. Każdy koncert w naszym kraju cieszy się ogromną popularnością, a miłośnicy grupy szczelnie wypełniają obiekty, w których występują muzycy.

Sabaton zagrał w Krakowie

Powstały w 1999 roku Sabaton, zyskał w Polsce wielką popularność, która przełożyła się, chociażby na półmilionową widownię podczas występu na Przystanku Woodstock, zarejestrowanym na potrzeby DVD.

Polecamy

23 sierpnia 2022 grupa zagrała w Krakowie. Zespół został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, którzy zwyczajowo oczekiwali od kapeli zabawy na najwyższym poziomie.

Sabaton promuje obecnie swój najnowszy album "The War To End All Wars", wydany przez Nuclear Blast Records (2022). Wizytę zespołu w Krakowie urozmaicili wyjątkowi goście: Nocny Kochanek oraz Avatar.

Sabaton zapowiedział kolejny koncert w Polsce. Data, miejsce, bilety

Sabaton powróci do Polski w maju 2023. Na najbliższy występ zespołu zapraszamy już 9 maja 2023 roku do Atlas Areny w Łodzi. Sabaton niezmiennie bedzie promował swój najnowszy album "The War To End All Wars".
Ekskluzywna przedsprzedaż biletów dla uczestników krakowskiego koncertu Sabaton rozpocznie się już 29 sierpnia o godzinie 10:00. Zakup będzie możliwy po wprowadzeniu kodu kreskowego biletu z występu grupy w krakowskiej Tauron Arenie.
Otwarta przedsprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się 1 września (10:00) w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie), a także w sieci eBilet.

Zobacz zdjęcia z koncertu!

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.