Styczyński, Wałecki i Tioskow zagrają razem w Tychach

Aleksandra Degórska
12.09.2017 10:33
Styczyński, Wałecki i Tioskow zagrają razem w Tychach Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Muzycy Dżemu, Oddziału Zamkniętego oraz Kasy Chorych pojawią się już niebawem na jednej scenie. Sprawdźcie szczegóły tego koncertu.

Jerzy Styczyński z zespołu Dżem, Krzysztof Wałecki z zespołu Oddział Zamknięty oraz Jarosław Tioskow z zespołu Kasa Chorych postanowili połączyć siły w akustyczne trio. Muzycy chcą zabrać swych słuchaczy wehikułem czasu w muzyczną podróż, podczas której przedstawią utwory z czasów swojej młodości oraz te, którymi się inspirowali. Nie zabraknie światowych standardów blues-rockowych, ani utworów wywodzących się z naszego kraju.

Koncert odbędzie się w Tychach w Underground Pub 13 października 2017 roku.

Jerzy Styczyński – polski gitarzysta od 1981 roku związany z legendą polskiego blues-rocka zespołem Dżem. Styczyński to gitarzysta zapraszany do współpracy przez najwybitniejszych przedstawicieli tego gatunku. Uznany muzyk sesyjny, można go usłyszeć na płytach takich grup jak m.in. Harlem czy Cree. Jest również członkiem formacji stworzonej przez Ryszarda Sygitowicza o nazwie Giganci Gitary.
 

Krzysztof Wałecki – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów. Wokalista zespołu Oddział Zamknięty w latach od 1995-2000 oraz obecnie od 2016 roku. Od 2005 roku do dzisiaj twórca zespołu Vintage.

Jarosław Tioskow – polski gitarzysta, znany z grania techniką slide, wokalista, harmonijkarz oraz kompozytor. Wspólnie z Ryszardem Skibińskim założył w Białymstoku w roku 1976 zespół Kasa Chorych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.