Suicidal Tendencies i Agnostic Front w Polsce w 2017 roku

Jakub Gańko
19.07.2016 10:59
|center Fot. Reporter / East News

Persistence Tour ponownie zawita do warszawskiego klubu Progresja Music Zone 12 stycznia 2017. Sprawdźcie szczegóły i ceny biletów.

Poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji hardcore'owej imprezy Persistence Tour, w ramach której w 2016 roku zagrały w Polsce takie zespoły jak Terror, H2O czy Ignite. Tym razem headlinerami koncertu będą cieszące się szacunkiem oddanych fanów Suicidal Tendencies i Agnostic Front. Impreza odbędzie się 12 stycznia 2017 roku w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

Będzie to szczególna gratka dla miłośników Suicidal Tendencies, który zagrał w 2016 roku gorąco przyjęty występ w Krakowie. Na następnym koncercie będziemy mogli spodziewać się już nowego materiału z nadchodzącego krążka „The World Gone Mad” - nagranego wraz z Davem Lombardo - który ukaże się 30 września 2016. Bilety w cenie 110 zł (130 zł w dniu koncertu) trafiły już do sprzedaży.

Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej:

Suicidal Tendencies to ceniona na całym świecie hardcore'owo-thrashowa marka, której jedynym stałym ogniwem na przestrzeni 35 lat działalności pozostaje charyzmatyczny wokalista Mike „Cyco Miko” Muir. Grupa atakuje nie tylko ciężkim brzmieniem, lecz także zaangażowanymi tekstami utworów, który stanowią krytykę otaczającej nas rzeczywistości. W lutym 2016 roku do zespołu dołączył ex-perkusista Slayera, Dave Lombardo.

Zaangażowanie w kwestie społeczne i walka z szeroko pojętym establishmentem to również domena hardcore'owców z Agnostic Front. Wywodzący się z nowojorskiego podziemia muzycy również mają już na koncie ponad 30-letni staż w prokurowaniu słynących z niepohamowanej energii koncertów, na których nie brakuje stage divingu i ostrego pogo.

Nowojorscy hardcore'owcy i były zespół Roberta Trujillo to jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie szykują organizatorzy Persistence Tour 2017. Kolejnych artystów, którzy wystąpią w klubie Progresja Music Zone, poznamy już wkrótce.

Wybieracie się na koncert Suicidal Tendencies i Agnostic Front?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.