Wacken Open Air 2021: Ogłoszono kolejne zespoły, wśród nich gwiazda światowego formatu

02.11.2020 12:34
Wacken Open Air 2021|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Znamy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią na przyszłorocznym Wacken Ope Air. Kto wystąpi?

Jeden z największych metalowych festiwali na świecie, który i tym razem wyprzedał się po raz kolejny na rok przed jego rozpoczęciem, ogłosił właśnie kolejne zespoły, które wystąpią w 2021 roku.

Specjalny koncert na żywo i kolejne ogłoszenia.

Organizatorzy festiwalu Wacken Open Air 2021 wraz z Wacken World Wide, State of Survival i RADIO BOB! zaprosili wszystkich miłośników ciężkich brzmień  na imprezę z okazji Halloween. 31 października 2020 po specjalnym koncercie zespołu Hämatom ogłoszone kolejne zespoły, które zagrają w przyszłym roku w Niemczech.

Przeczytaj także

Hämatom słynie z energicznych koncertów na żywo i niezwykłych występów scenicznych. Zespół postanowił zagrać specjalny, transmitowany na żywo  koncert zatytułowany Hälloween. Tuż po transmisji pojawił sięwspółzałożyciel festiwalu, Thomas Jensen, który wraz z zaproszonymi gośćmi przedstawił kolejne gwiazdy festiwalu.

Wacken Open Air 2021: Kto zagra na festiwalu?

Wacken 2021 upłynie pod znakiem znanych horrorów.  W roli headlinerów zobaczymy grupy Judas Priest i Slipknot. Tym razem ogłoszono występ grupy Limp Bizkit, która będzie świętować 20 lecie wydania płyty "Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water".

 

Zobacz również: Sabaton zagrał specjalny koncert na Wacken Open Air 2019
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.