Waterparks w Polsce. Zespół zagra w ramach trasy "See You In The Future" [DATA, MIEJSCE, BILETY]

21.10.2020 14:20
Waterparks zagrają 8 lipca 2021 w warszawskiej Proximie|undefined Fot. materiały prasowe organizatora / Live Nation

Trio z Houston: Awsten Knight, Otto Wood i Geoff Wigington wystąpią na jedynym koncercie w Polsce. Ich muzyka balansuje między rockiem, alternatywą, elektroniką z popowymi ambicjami i śmiałym hip-hopem, rażąco lekceważąc zasady.

W 2020 roku podpisał umowę z 300 Entertainment. Waterparks zyskał popularność dzięki animowanym stylom muzycznym. Wydany w 2019 roku "Fandom" wyniósł ich na nowe krytyczne i komercyjne szczyty. Album, zdobywając serię najlepszych wyników w karierze Waterparks, wylądował na 2. miejscu listy przebojów Billboard Top Alternative Albums i był ich pierwszym debiutem w Top 40 na liście Billboard Top 200.

Waterparks w Polsce. Data, miejsce, bilety

Pod koniec 2019 roku i na początku 2020 roku graliśmy koncerty na trasie FANDOM Tour, które były zdecydowanie największe, jakie dotychczas zrobiliśmy. Dzięki samodzielnym opracowywaniu koncepcji i zaangażowaniu w produkcję odbierałem tę trasę jako najbardziej osobistą ze wszystkich dotychczasowych. W ostatnim czasie mieliśmy okazję usiąść do pomysłów na show i opracować koncerty w sposób, jakiego nigdy wcześniej sobie nie wyobrażaliśmy, więc jestem gotowy, aby wszystkie te pomysły wprowadzić w życie. Poza tym jestem naprawdę cholernie zmęczony niegraniem koncertów. Więc bądź bezpieczny, noś maskę, myj ręce, a zobaczymy się w przyszłości.

- mówi frontman zespołu, Awsten Knight.

Przeczytaj także

Zespół ogłosił również wydanie "Fandom. Live in the UK!", pierwszego koncertowego filmu i albumu zespołu. Koncert został nagrany w styczniu 2020 roku w O2 Academy w Birmingham podczas wyprzedanego koncertu trasy "Fandom".

Producenci wykonawczy, Awsten Knight i Jawn Rocha, wykorzystali specjalne efekty, aby stworzyć niesamowite doświadczenie, które jest zarówno ekscytujące, jak i bardzo intymne. Premiera będzie miała miejsce 27 listopada 2020.

Zawsze chciałem, żeby Waterpark miał swój koncert nagrany na DVD, bo uwielbiam oglądać filmy innych zespołów. Chciałem podejść do tego inaczej i spróbować zrobić z tego dzieło sztuki, a nie tylko dokument z tego wieczoru. Będąc reżyserem, chciałem, żeby był to w pewnym sensie Waterparks IAMX show w alternatywnym wszechświecie, więc każda piosenka jest stylizowana na wzór emocji, jakie czuję, kiedy występujemy. Edytowanie zajęło nam 6 miesięcy, aby móc stworzyć coś co uważamy za innowacyjne/abstrakcyjne, ale jednocześnie przemyślane i spójne.

-podkreśla Knight.

Waterparks zagrają 8 lipca 2021 w warszawskiej Proximie.

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 22 października o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do piątku, 23 października do 10.00.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 23 października o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Zobacz również: Irańska wokalistka i kompozytorka Sevdaliza wraca do Polski. Sprawdź szczegóły wydarzenia [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.