Wielka scena na Linkin Park

Magda Słomka
21.08.2015 08:38
Wielka scena na Linkin Park Fot. materiały prasowe

Koncert amerykańskiego zespołu w Rybniku zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie, jak wygląda scena na kilka dni przed występem!

Na Stadionie Miejskim w Rybniku trwają intensywne prace przy budowie sceny na koncert Linkin Park. W czwartek, 20 sierpnia 2015 roku, między innymi montowana była jej podstawa, tak zwana wanna, która zostanie wypełniona 20 tysiącami litrów wody i będzie służyć jako balast. Cała scena będzie miała 43 metry szerokości i 21 metrów wysokości. Zostanie na niej zamontowana ściana ledowa składająca się z 9 elementów.

Sprawdźcie, jak prezentuje się estrada tuż przed przyjazdem amerykańskiej kapeli!

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe
foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Liczby, które wiążą się ze sprzętem wykorzystanym do zorganizowania koncertu są imponujące. Linkin Park pobija rekordy... Do nagłośnienia imprezy wykorzystanych zostanie 5 ton sprzętu. Między innymi w każdym z segmentów pojawi się aż 27 kolumn.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park, stwierdził, że czegoś takiego w tym mieście jeszcze nie było...

To znacznie więcej aniżeli przy okazji poprzednich koncertów w Rybniku. Do tej pory rekord należał do Guns N’ Roses - 14 kolumn w jednym segmencie.

Niemałe wrażenie robi również koncertowy rider zespołu Linkin Park...

Występ Amerykanów w Rybniku odbędzie się 25 sierpnia 2015 roku. Bilety na koncert cały czas można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Ceny biletów:

General Admission 193 zł

Golden Circle 283 zł

Golden Circle Early Entrance 363 zł

Trybuny 223 zł

Premium VIP 699 zł

Wybieracie się na koncert Linkin Park?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.