Dr Misio zagra w Klubie Fugazi – wygraj płytę „Pogo CD + DVD”! [KONKURS]

Magda Słomka
30.05.2015 16:38
Dr Misio zagra w Klubie Fugazi – wygraj płytę „Pogo CD + DVD”! [KONKURS] Fot. materiały prasowe

Koncert kapeli odbędzie się już 31 maja 2015 roku w Warszawie. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę! Jak wygrać album zespołu?

Dr Misio, czyli grupa dowodzona przez Arkadiusza Jakubika, zagra w ramach cyklu koncertowego BETONIARKA zapowiadającego otwieranie i budowanie Klubu Fugazi.

Co zrobić, by wygrać płytę? Wystarczy wypełnić poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres oraz odpowiedz, dlaczego akurat Ty powinieneś zostać szczęśliwym zwycięzcą!

Do rozdania mamy aż 10 płyt Dr Misio – „Pogo – edycja specjalna CD + DVD” z koncertem zespołu na Przystanku Woodstock 2014!

Na odpowiedzi czekamy do środy, 3 czerwca 2015 roku, do godziny 12.00. Szczęśliwców o wygranej poinformujemy drogą e-mailową tego samego dnia. Uwaga: pamiętajcie o podaniu dokładnego adresu – płyty wysyłamy pocztą!

Dr Misio powstał w czerwcu 2008 roku. Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zapraszamy na warszawski koncert Dr Misio!

Klub Fugazi
Ul. Mińska 65

31 maja (niedziela), godz. 18.00

Bilety 25 zł z rezerwacją przez NuPlays
35 zł bez rezerwacji / w dniu koncertu

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.