Wygraj Meet&Greet z Duffem McKaganem w Warszawie [KONKURS]

14.08.2019 15:40
Duff Mckagan zagra w Polsce|north Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Jak można wygrać spotkanie z basistą Guns N' Roses? Sprawdź!

Basista Guns N’ Roses, Duff McKagan wystąpi na jednym koncercie już niebawem w Polsce. Wraz z Shooter Jennings pojawią się 22 sierpnia 2019 w warszawskim klubie Stodoła. Muzyk będzie promować swój najnowszy solowy krążek zatytułowany "Tenderness", który ukazał się 31 maja 2019. Album został wyprodukowany przez zdobywcę Grammy, Shootera Jenningsa i pokazuje refleksje McKagana nad podróżami razem z Guns N’ Roses podczas trasy Not In This Lifetime. Na płycie znalazły się takie kompozycje, jak m.in. "Don't Look Behind You".

Wygraj Meet&Greet z Duffem McKaganem w Warszawie [KONKURS]

Jeżeli chcielibyście osobiście poznać Duffa McKagana to dobrze trafiliście. Serwis Antyradio.pl rozdaje 2 podwójne zaproszenia na Meet&Greet z basistą Guns N' Roses przed jego warszawskim koncertem. Wystarczy, że do 19 sierpnia 2019 do godziny 10:00 wypełnicie formularz zgłoszeniowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Osoby, które chcą wybrać się na Meet&Greet muszą posiadać bilet na koncert. Zwycięzcy muszą podać imię, nazwisko oraz numer telefonu - zostaną one przekazane organizatorom konkursu i to oni będą kontaktować się ze zwycięzcami.

Lista zwycięzców:

  • Michał Ch.
  • Natalia W.

Gratulujemy wygranej. Skontaktowaliśmy się ze zwycięzcami drogą mailową.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.