Wygraj bilety na Galę Płyty Rocku Antyradia 2019

24.02.2020 15:01
Gala Płyty Rocku Antyradio 2019|undefined Fot. Antyradio

Sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na nadchodzącą Galę Płyty Rocku Antyradia 2019.

19 marca 2020 w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się 14. Gala Płyty Rocku Antyradia, podczas której poznamy zwycięzców w 10 kategoriach. Wśród tegorocznych nominowanych znaleźli się m.in.: Kult, Nocny Kochanek, Muniek Staszczyk, Pidżama Porno, Rammstein, Volbeat, Slipknot, Ozzy Osbourne czy Greta Van Fleet. O tym kto otrzyma statuetki zadecydowali fani Antyradia, którzy oddali swoje głosy na poszczególnych artystów na Antyradio.pl

Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 - wygraj bilety

Na imprezie zagrają Blues Pills, brytyjska formacja Allusinlove oraz Bruklin- ubiegłoroczny zwycięzca "Antyfestu Antyradia". Jeżeli chcielibyście wybrać się na Galę to dobrze trafiliście, bo mamy dla Was 100 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Do 3 marca 2020 do godziny 10:00 musicie wypełnić dokładnie formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Najlepsze wypowiedzi nagrodzimy biletami na Galę Płyty Rocku, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Otrzymają one zaproszenia drogą mailową na wskazany w formularzu adres mailowy.

Wejściówki na Galę Płyty Rocku możecie również wygrać na antenie, więc słuchajcie uważnie Antyradia!

Konkurs zakończony.

WAŻNE: Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 została odwołana

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.