Wygraj figurki muzyków grupy Korn

Justyna Kierzkowska
07.06.2016 14:27
Wygraj figurki muzyków grupy Korn Fot. Antyradio.pl

Z okazji wywiadu z twórcami projektu figurek Korna mamy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć miniaturowych członków tego zespołu. Zobaczcie, co należy zrobić, żeby mieć szanse na wygraną.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Wypełnij poniższy formularz konkursowy – podaj swoje imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, wybierz figurkę, którą chciałbyś otrzymać i odpowiedz, który muzyk grupy Korn jest Twoim ulubionym i dlaczego?

Do wygrania mamy 12 figurek muzyków Korna - 6 kolorowych i 6 szarych, które można zostawić w takiej postaci lub pomalować według własnego pomysłu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku 13 czerwca 2016 roku, do godziny 12:00. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na tej stronie, a wygrani zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Jeśli nie możecie się zdecydować, koniecznie zobaczcie zdjęcia figurek z bliska. To powinno pomóc Wam w wyborze!

Na początku czerwca 2016 roku twórcy fanowskich figurek Korna - tych, które możecie zdobyć w konkursie - odwiedzili redakcję Antyradio.pl. Łukasz Serwa, Maciek Serwa i Karol Hutny opowiedzieli m.in. o tym, skąd wziął się pomysł na stworzenie takich gadżetów oraz ile trwała i jak wyglądała praca nad nimi. Zdradzili też, jakimi projektami zamierzają zająć się w przyszłości.

Konkurs zakończony!

Figurki wygrywają:

  • Jonathan Davis - kolorowy - Dawid J.
  • Brian „Head” Welch - kolorowy - Kinga D.
  • James „Munky” Shaffer - kolorowy - Mateusz S.
  • Reginald „Fieldy” Arvizu - kolorowy - Jacek S.
  • Ray Luzier - kolorowy - Marcin L.
  • Reginald „Fieldy” Arvizu - szary - Marcin B.
  • Jonathan Davis - szary - Stella S.
  • Zac Baird - kolorowy - Adam K.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.