Wygraj koncertowy album Skunk Anansie "25LIVE@25" [KONKURS]

11.09.2019 16:33
Skunk Anansie|undefined Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Sprawdź, jak na Antyradio.pl wygrać koncertową płytę Skunk Anansie.

Z okazji jubileuszu 25-lecia istnienia, Skunk Anansie wydał koncertowy album zatytułowany "25LIVE@25". Na płycie znajdują się wykonania utworów zarejestrowane na przestrzeni lat, które połączył w elektryzującą całość, wieloletni współpracownik zespołu, Jeremy Wheatley. "25LIVE@25" to zarówno celebracja jubileuszu, jak i podkreślenie znaczenia grupy jako muzycznej i kulturowej siły. Założony w 1994 roku zespół, od początku wykazywał silne poczucie indywidualności, unikając britpopowej formy, zastępując ją wspaniałą mieszanką wpływów muzycznych.

Wygraj koncertowy album Skunk Anansie "25LIVE@25" [KONKURS]

Jeżeli chcielibyście zdobyć koncertówkę od Skunk Anansie, to dobrze trafiliście. Serwis Antyradio.pl ma do rozdania 3 egzemplarze "25LIVE@25".

Wystarczy, że do 19 września 2019 do godziny 10:00 wypełnicie dokładnie formularz zgłoszeniowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najlepsze wypowiedzi nagrodzimy płytą Skunk Anansie, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Lista zwycięzców:

  1. Kamil K.
  2. Marianna D.
  3. Joanna T.

Zobacz także: Skunk Anansie na Dużej Scenie Pol'and'Rock 2019 [GALERIA + RELACJA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.