Wygraj plakat „Rock Meets Classic” z autografami [KONKURS]

Aleksandra Degórska
26.02.2018 16:17
|north Fot. Antyradio.pl

Legendarne gwiazdy rocka wraz z orkiestrą symfoniczną wystąpią w Krakowie i Łodzi w kwietniu 2018 roku. Co należy zrobić, żeby wygrać plakat z autografami?

Wydarzenie z legendami rocka po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Po ośmiu latach frekwencyjnych sukcesów, podczas których na rockowych wydarzeniach bawiło się ponad 500 000 fanów mocnego grania w pięciu krajach, „Rock Meets Classic” rozpoczyna kolejną trasę po Europie.

Polskie koncerty odbędą się 23 kwietnia 2018 w Tauron Arena Kraków i 24 kwietnia 2018 w Atlas Arenie w Łodzi. Na scenie zobaczymy m.in. takich muzyków, jak Francis Rossi z zespołu Status Quo, Leo Leoni i Nic Maeder z Gotthard, John Helliwell i Jesse Siebenberg z Supertramp, Eric Bazilian z The Hooters i Michael Sadler z zespołu Saga. Artystom będzie towarzyszyć The Mat Sinner Band z Orkiestrą Symfoniczną RMC.

Dla fanów rockowych legend mamy konkurs, w którym możecie wygrać 2 plakaty z autografami Erica Baziliana, Mata Sinnera i Johna Hellliwella.

Wystarczy, że do 7 marca 2018 roku do godziny 12:00 wypełnicie formularz i odpowiecie na konkursowe pytanie. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy plakatami promującymi  „Rock Meets Classic”.

Lista zwycięzców:

  • Iwona Z.
  • Magdalena F.
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.