Wygraj polską biografię Davida Coverdale'a "Wino, kobiety i śpiew" [KONKURS]

22.07.2019 13:22
David Coverdale|north Fot. Marcin Kaminski/East News

Michał Czaplicki i Maciek Snowacki napisali pierwszą na świecie biografię wokalisty Whitesnake. Jak możecie zdobyć tę książkę?

Nieznany nikomu sprzedawca butów z Saltburn by The Sea, zostaje wokalistą Deep Purple, czyli jednego z najważniejszych zespołów rockowych wszech czasów. Nagrywa z nim ponadczasowe albumy, koncertuje po najdalszych zakątkach globu, występuje na najważniejszych festiwalach, doświadcza przy tym niezwykłych przygód, z których niektóre obrosły już legendą… Niestety destrukcyjny nałóg kolegów z zespołu, doprowadza do kresu tej idylli.

Wygraj polską biografię Davida Coverdale'a "Wino, kobiety i śpiew" [KONKURS]

David Coverdale po rozwiązaniu Deep Purple, nagrywa dwa solowe albumy, a następnie zakłada swój wymarzony zespół – Whitesnake, z którym w pełni może realizować swoje muzyczne pomysły. Ten okres (który z przerwami trwa do dziś) podobnie jak poprzedni, obfituje we wspaniałe albumy, niezapomniane występy i incydenty, jak również burzliwe konflikty ze współpracownikami, toksyczne kobiety, wielkie miłości, sukcesy i porażki. 

To wszystko znajdziecie w książce "Wino, kobiety i śpiew", za którą odpowiadają Michał Czaplicki i Maciek Snowacki. Jest to pierwsza na świecie biografia Dave'a Coverdale'a. Serwis Antyradio.pl objął patronat nad tym wydawnictwem i ma do rozdania 2 egzemplarze książki. Wystarczy, że do 7 sierpnia 2019 do godziny 10:00 wypełnicie dokładnie formularz zgłoszeniowy i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy biografią Davida Coverdale'a.

Lista zwycięzców:

  1. Jakub M.
  2. Aleksandra W.
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.