Wygraj soundtrack z filmu „Bohemian Rhapsody” [KONKURS]

Aleksandra Degórska
25.10.2018 17:15
|north Fot. kadr z wideo

Sprawdźcie, jak możecie wygrać płyty ze ścieżką dźwiękową z filmu „Bohemian Rhapsody”.

Oficjalny soundtrack do „Bohemian Rhapsody” reprezentuje każdy etap twórczości Queen. Poza nagraniami z Live Aid, na krążku znalazły się nowe wersje starych faworytów, koncertowe rarytasy, a także wybór najlepszych nagrań studyjnych. Wśród nich 11 hitów, które zajęły pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie. 

„Bohemian Rhapsody” to drugi pełny soundtrack w dyskografii zespołu – pierwszy to „Flash Gordon”. Jeżeli kochanie Queen całym swoim sercem, a jeszcze nie macie soundtracku z filmu, to dobrze trafiliście, bo redakcja Antyradio.pl ma do rozdania 3 płyty „Bohemian Rhapsody”.

Wygraj soundtrack do filmu „Bohemian Rhapsody”

Wystarczy, że do 29 października 2018 roku do godziny 12:00 wypełnicie formularz (prosimy o dokładny adres zamieszkania) i odpowiecie na pytanie konkursowe. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy krążkami z sountrackiem z filmu.

Lista zwycięzców:

  • Aleksandra U.
  • Katarzyna B.
  • Piotr W.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć film „Bohemian Rhapsody” w kinach od 2 listopada 2018. W rolę Freddie’ego Mercury’ego wciela się Rami Malek, który zyskał olbrzymią popularność dzięki serialowi „Mr. Robot”. W pozostałych rolach Gwilym Lee jako Brian May, Ben Hardy jako Roger Taylor, Joe Mazzello jako John Deacon oraz Lucy Boynton jako Mary Austin. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.