Wygrał płytę z soundtrackiem z filmu "Król Lew" [KONKURS]

04.09.2019 14:44
Król Lew soundtrack|undefined Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, jak na Antyradio.pl możecie wygrać albumy z soundtrackiem do nowej wersji "Króla Lwa".

Na ścieżkę dźwiękową do nowej wersji "Króla Lwa" trafiły piosenki zaśpiewane przez polską obsadę oraz "Never Too Lave" w wykonaniu Eltona Johna i "Spirit" zaśpiewany przez Beyonce. Soundtrack zawiera nowe wersje piosenek, które znamy już od lat z animacji Disneya z 1994 roku. Nowe aranżacje opracował południowo-afrykański kompozytor i wykonawca Lebo M, odpowiedzialny za partie wokalne i afrykański chór. Produkcję muzyczną wspierał też Pharrell Williams, popularny wokalista, autor tekstów i producent.W polskiej wersji ścieżki dźwiękowej znajdziemy znane piosenki w tłumaczeniu Filipa Łobodzińskiego i Michała Wojnarowskiego zaśpiewane przez wyjątkową obsadę nowej wersji filmu.

Wygrał płytę z soundtrackiem z filmu "Król Lew" [KONKURS]

Nowa adaptacja „Króla Lwa”, podobnie jak oryginał filmu z 1994 roku, to fantastyczna mieszanka akcji i humoru w przepięknej oprawie muzycznej. Ścieżkę dźwiękową do filmu tworzyli zdobywcy wielu nagród (w tym Oscara i Grammy), między innymi Elton John, Tim Rice oraz Hans Zimmer.

Serwis Antyradio.pl ma do rozdania 5 płyt z soundtrackiem z filmu "Król Lew". Co musicie zrobić, żeby zdobyć album? Wystarczy, że wypełnicie dokładnie formularz zgłoszeniowy oraz odpowiecie na pytanie konkursowe do 10 września 2019 do godziny 12:00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytą z soundtrackiem. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Lista zwycięzców:

  1. Maciek S.
  2. Dawid P.
  3. Małgorzata Cz.
  4. Aleksandra Z.
  5. Miłosz K.
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.