Zwycięzca konkursu „Nagraj cover OCN i wygraj gitarę” wybrany!

10.12.2015 15:52
Zwycięzca konkursu „Nagraj cover OCN i wygraj gitarę” wybrany! Fot. Antyradio.pl

Konkurs zorganizowany wspólnie przez zespół OCN i Antyradio.pl dobiegł końca. Kto został szczęśliwym wygranym?

Walka była niezwykle wyrównana, a poziom nadesłanych coverów bardzo wysoki. Czytelnicy Antyradio.pl zadecydowali, że to właśnie do rąk Michała Szczęsnego trafi gitara Fender Telecaster Custom '72, na jakiej gra Maciek Wasio z zespołu OCN. Michał wykonał cover utworu „Czas by krzyczeć”. Kompozycja pochodzi z płyty „Cztery”, która ukazała się w 2009 roku.

Zadzwoniliśmy do zwycięzcy, żeby powiedzieć mu o wygranej. Posłuchajcie, jak zareagował nasz rozmówca!

Zaskoczony Michał Szczęsny zdradził, że pierwszym utworem, który zagra na nowym sprzęcie będzie na pewno... „Czas by krzyczeć”.

Maciek Wasio, wokalista OCN, tak skomentował interpretację zwycięzcy.

„Cover – nowa aranżacja, interpretacja istniejącego utworu muzycznego wykonywana przez wykonawcę, który nie jest jego pierwotnym, znanym wykonawcą”. Czy można wymyślić bardziej trafne określenie tego co zrobił Michał? Prostota, wirtuozerski kunszt i pomysł! Gratulujemy głosów czytelników Antyradio.pl i słuchaczy Antyradia. Do zobaczenia we wtorek w Stodole!

Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć zwycięski cover.

Michał będzie miał okazję uroczyście odebrać swoją wygraną podczas finałowego koncertu OCN , który odbędzie się 15 grudnia 2015 roku w klubie Stodoła w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i nadesłane covery!

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.