10 tańców na rurze do rocka i metalu

Robert Skowronski
25.08.2015 15:04
10 tańców na rurze do rocka i metalu Fot. kadr z wideo

Tancerki pole dance przy swoich popisach z pogranicza akrobatyki i tańca erotycznego za podkład wybierają nie tylko ezoteryczne, rozmarzone dźwięki. Bardzo często za ścieżkę dźwiękową ich popisów służy rock albo metal.

Ciężkie granie nie jest przeznaczone wyłącznie do machania głową i wściekłego pogowania. Można z niego uczynić muzykę do pląsania się przez wyćwiczone, piękne kobiety na rurze do tańca. Ich ewolucje pełne energii doskonale korespondują z równie żywiołowym rockiem i metalem.

Poza tym nie zapominajmy, że pole dance to nie tylko dyscyplina sportowa, ale też codzienny widok w klubach dla panów. A czy może być coś bardziej pociągającego niż odsłaniające swoje wdzięki kobiety wykonujące seksowne ruchy do dźwięków takich zespołów, jak...

Type O Negative - „Black No. 1”

Ta dziewczyna to zdecydowanie tytułowa „Black No. 1”. Wykonuje pierwszorzędne ewolucje odziana w swoją czarną bieliznę oraz wysokie buty na koturnach. Przykuwa wzrok, ale występowi nie brak też aury mroku, która przecież zawsze roztaczała się nad muzyką zespołu. 

Within Temptation - „Shot In The Dark”

Spokojny początek utworu podbity elektronicznym rytmem to też delikatne ruchy tancerki, nie brak im jednak techniki i zaawansowanego poziomu wykonywanych figur. Jednak prawdziwy popis zaczyna się wraz z wejściem przesterowanych gitar, wyrazistej partii bębnów oraz wokalnego uderzenia Sharon den Adel.

Godsmack - „Voodoo”

To wręcz idealny utwór do zmysłowego tańca kipiącego gorącem. Mistyczny klimat kompozycji posłużył tancerce do zaprezentowania swoich akrobatycznych umiejętności na dwóch rurkach. Nad całością wisi bardzo gęsta atmosfera. Popisów w powietrzu, czy wiciu się na ziemi towarzyszy zmysłowość podniesiona do potęgi.

Metallica - „Nothing Else Matters”

Utwór, który bardziej może się kojarzyć z romantycznymi uniesieniami niż z rozkładaniem nóg w momencie kiedy stoi się na rękach. Jednak i tak da się reagować na kultową balladę Metalliki. Chyba też nie można było sobie wyobrazić bardziej pociągającego tańca do przesterowanej solówki gitarowej z końca kompozycji, niż ten, który zaprezentowała niejaka Marina Pole Flame.

Steel Panther - „Eyes Of A Panther”

Wszystko co ma związek ze Steel Panther musi się jednocześnie łączyć z kobietami - z reguły odsłaniającymi znaczne części swojego ciała. Czasami robią to też uprawiając pole dance. Pani z prezentowanego filmu to istny żywioł! Kipi energią, tak jak muzyka zespołu, do której ułożyła choreografię będącą w stanie rozbudzić każdego. Urodzona showmanka!

Cannibal Corpse - „A Skeletal Domain”

Ekstremalne granie prowadzone rytmem podwójnej stopy i wypełnione growlami, jako podkład do seksownego tańca na rurze? Niemożliwe staje się możliwym. Film wypełniony jest zwolnieniami tempa wyświetlanego obrazu, dzięki czemu możemy podziwiać wyrzeźbioną sylwetkę tancerki.

Tool - „Sober”

Za przestrzeń do tańca dla zawodniczki Mistrzostw Fitnessu na Florydzie z 2015 roku, służy fotel, podłoga oraz oczywiście rura. Wrażenie robi to jak dziewczyna wygina swoje ciało w sposób, który niekiedy przeczy prawom fizyki. Zwłaszcza początkowe ujęcia mogą przyprawić o szybsze bicie serca, gdyż kobieta traktuje wspomniany fotel niczym ciało kochanka.

AC/DC - „Touch Too Much”

Przenieśmy się z zawodów sportowych i studiów tańca prosto do podrzędnego baru wypełnionego garstką ludzi popijających piwo. Tu do numeru AC/DC daje swój popis tancerka, która rozbudza żądze zgromadzonych. Obrazek niczym wyjęty z hollywoodzkiego filmu o złamanym życiorysie.

Marilyn Manson - „Tainted Love”

Jeżeli pojedyncze występy dziewczyn to było dla Was za mało, to oto synchroniczny show wykonany przez całą grupę kobiet. Już sam teledysk Marilyna Mansona należał do kategorii tych, których nie powinno się pokazywać dzieciom, ani nastolatkom, które przeżywają burzę hormonów. Jednak wyczyny pań w neonowym świetle i ze wspólnym układem choreograficznym mogą spowodować jeszcze większe skoki ciśnienia.

Guano Apes - „Lords Of The Boards”

Takich klubów, gdzie dwie panie wyginają się na rurze przy muzyce Guano Apes moglibyśmy sobie życzyć na dosłownie każdym rogu. Dziewczyny, tak jak radzą sobie w swoim tańcu z pewnością poradziłyby też sobie wykonując ewolucje na snowboardzie, do którego odnosi się tekst Sandry Nasic. Ich wyczyny niewiele dzieli od sportów ekstremalnych. Największa różnica polega na tym, że tu możemy oglądać ich zwinne i zgrabne ciała w pełnej okazałości.

Poza listą - belly metal dance

Udowodniliśmy już, że rock i metal w pełni nadają się do pole dance'u. Co jednak z tańcem brzucha? Z pewnością doskonale się do niego sprawdzą brazylijskie rytmy... co z tego, że grane przez Sepulturę? Dla zainteresowanych Diana Bastet, tancerka belly dance, na swoim kanale na YouTube posiada jeszcze szereg podobnych popisów do innych rockowych i metalowych utworów.

Jeżeli czujecie niedosyt w podziwianiu pięknych kobiet, to odsyłamy do naszego zestawienia seksownych rockowych i metalowych teledysków, zarówno do części pierwszej, jak i drugiej.

Wygodne buty zimowe męskie na trudne warunki atmosferyczne

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.