13-latka zaśpiewała utwór Dawida Podsiadły w talent show. Jurorzy byli zszokowani jej dojrzałym wykonaniem [WIDEO]

09.03.2021 15:53
wokalistka Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

13-letnia wokalistka zachwyciła jurorów The Voice Kids coverem Dawida Podsiadły. Posłuchajcie jej interpretacji.

Okazuje się, że dzieci wcale nie chcą śpiewać piosenek typu "Puszek Okruszek" czy "A ja wolę moją mamę". Małe urwisy coraz częściej sięgają po dojrzałe i trudne do wykonania utwory, przy czym nie mają żadnych trudności z ich wykonywaniem. Przekonajcie się, jak pewna 13-latka dojrzale zaśpiewała poruszającą piosenkę Dawida Podsiadły.

Polecamy

The Voice Kids: 13-latka zaśpiewała utwór Dawid Podsiadły i zachwyciła jurorów dojrzałym wykonaniem [WIDEO]

13-letnia Nikola Wądołowska postanowiła sama sobie akompaniować na fortepianie podczas Przesłuchań w Ciemno w talent show The Voice Kids. Dziewczynka wybrała piosenkę Dawida Podsiadły "Nie kłami" i zaskoczyła jurorów bardzo dojrzałym wykonaniem tego utworu. Zresztą przekonajcie się sami, jak nastolatka zinterpretowała kawałek z płyty "Małomiasteczkowy".

Polecamy

Wszyscy jurorzy postanowili odwrócić się, by zaprosić dziewczynkę do swoich grup. Dawid Kwiatkowski był bardzo wzruszony występem 13-latki i powiedział, że: "to był intymny wręcz występ. Przeniosłaś nas w inny świat". Nikola właśnie wybrała jego grupę, liczymy na to, że młody wokalista rozwinie jej talent, bo dziewczyna potrafi wzruszyć wszystkich swoim anielskim śpiewem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.