14-latka zachwyciła jurorów talent show coverem Radiohead. Takiej wersji "Creep" jeszcze nie słyszeliście

27.01.2020 16:40
The Voice Kids 2020|north Fot. kadr z wideo

Jurorzy mieli łzy w oczach słuchając coveru Radiohead. Sprawdźcie, czy i Wy wzruszycie się słuchając takiej interpretacji utworu "Creep".

The Voice Kids cieszy się sporym zainteresowaniem wśród widzów, w końcu kto nie lubi oglądać muzycznie utalentowanych dzieci. Okazuje się, że małe urwisy potrafią śpiewać jak dorośli i wcale nie chcą wykonywać piosenek dla dzieci. W 3. edycji talent show pojawili się uczestnicy, którzy potrafią wyciskać łzy u jurorów. W najnowszym odcinku wystąpiła pewna 14-latka, która swoim coverem Radiohead również mocno wzruszyła jurorów.

The Voice Kids 3: 14-latka zachwyciła jury swoją wersją "Creep" Radiohead [WIDEO]

Wiktoria Zwolińska postanowiła zaśpiewać w talent show wielki hit Radiohead i nieco przerobić dobrze znaną wszystkim piosenkę. Zastanawialiście się, jak "Creep" może brzmieć w swingującej wersji w wykonaniu 14-latki? Wiktoria zaciekawiła swoim głosem wszystkich jurorów, którzy zdecydowali się odwrócić i zaprosić ją do swoich grup. Posłuchajcie, jak młoda wokalistka wypadła w The Voice Kids:

Przeczytaj także

Cleo tak skomentowała ten występ:

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce!

Zobacz także: 14-latek zaśpiewał "Don't Stop Me Now" Queen w talent show. Jurorzy byli podzieleni 

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.