16-latka zaśpiewała hit Soundgarden w talent show. Porównano ją do Janis Joplin [WIDEO]

14.04.2021 14:33
Chris Cornell z Soundgarden Fot. Retna/Photoshot/REPORTER

Nastolatka posiada mocny głos, który idealnie sprawdza się w rockowym repertuarze. Posłuchajcie jej interpretacji "Black Hole Sun" Soundgarden.

Rock umarł? Może nie jest tak popularny jak hip-hop, ale nadal jest w grze. Potwierdzeniem jest chociażby poniższe wideo, które zaraz obejrzycie. W amerykańskiej edycji Idola pojawiła się 16-latka, która zwróciła na siebie uwagę rockmanów za sprawą coveru Motley Crue. W jednym z ostatnich odcinków natomiast zaśpiewała przebój Soundgarden.

Polecamy

16-latka zaśpiewała hit Soundgarden w talent show. Porównano ją do Janis Joplin [WIDEO]

Nastoletnia Bishop zaśpiewała przed jurorami utwór "Black Hole Sun" grupy Soundgarden. Kawałek ukazał się na płycie "Superunknown" z 1994 roku. Dziewczyna zinterpretowała po swojemu słynny utwór i słuchając jej wykonania można mieć ciarki na skórze. Jeden z jurorów, Lionel Richie nawet porównał młodą wokalistkę do Janis Joplin. Posłuchajcie, jak 16-latka zmiażdżyła hit Soundgarden:

W poprzednim odcinku 16-latka wystąpiła razem z wokalistą Incubus, Brandonem Boydem. Duet wykonał kawałek "Wish You Were Here" z repertuaru Incubus. Ich wspólny występ obejrzycie od 2:30 minuty nagrania, natomiast na samym początku wideo dziewczyna zaśpiewała fragment piosenki Paramore.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.