30 Seconds to Mars wraca z „Into the Wild”

Urszula Drabińska
05.11.2014 15:08
30 Seconds to Mars wraca z „Into the Wild” Fot. EMI Music Poland

Jared Leto co prawda nie ruszy jeszcze raz w najdłuższą trasę w historii rock and rolla, ale za to przypomni nam tamte emocje. I to w odcinkach!

W 2009 roku grupa wydała płytę „This is War”. Trasa ją promująca rozpoczęła się w lutym 2010 roku i zakończyła po niemal 2 latach – w grudniu 2011 roku. W tym czasie muzycy 30 Seconds To Mars zagrali ponad 300 koncertów!

Muzycy zapragnęli powrócić do starych, dobrych czasów. Właśnie opublikowali zwiastun dokumentalnego serialu o tym samym tytule co tamto tournée, „Into The Wild”.

Dokument nie będzie zawierać tylko fragmentów koncertów. Jak możecie się przekonać powyżej, w filmie nie zabraknie również ujęć zza kulis oraz wywiadów. To także opowieść o walce, którą zespół 30 Seconds to Mars musiał stoczyć.

Poszliśmy na wojnę z muzycznym biznesem. Pozwali nas na 30 mln dolarów, walczyliśmy z nimi kilka lat, wszystko filmując. (...) Było to prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w naszym życiu.

O co poszło? Wytwórnia uznała, że muzycy nie wywiązali się z kontraktu podpisanego w 1999 roku. Jak zakończył się ten spór? Sprawdźcie w serialu. Pierwszy odcinek obejrzeć będzie można już 30 listopada na stronie beta.vyrt.com.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.