35 okładek metalowych płyt z latającymi oczami

Magda Słomka
20.05.2015 08:35
35 okładek metalowych płyt z latającymi oczami Fot. metalalbumswithgooglyeyes.tumblr.com

Metal na wesoło! Zobaczcie, jak wyglądałyby najpopularniejsze i krwawe okładki, gdyby naklejono na nie oczy Ciasteczkowego Potwora.

Ciężka muzyka nie zawsze musi kojarzyć się z powagą. Wie o tym pewien żartowniś, który na swojej stronie „Metalalbumswithgooglyeyes”, przykleja najbardziej brutalnym okładkom latające gałki oczne, czyli plastikowe czarne i białe kółka naśladujące twardówkę i źrenicę. Są to tak zwane „googly eyes”. Za Wikipedią:

Akcesoria modelarskie z tworzywa sztucznego są dostępne w różnych rozmiarach. (...) Googly Eyes wykorzystywane są do różnego rodzaju sztuk i rzemiosł bez żadnych ograniczeń. Można je przyczepiać do figurek zwierząt hodowlanych zrobionych ze szczotki do czyszczenia rur, głupkowatych marionetek ze skarpet i innych dzieł. Googly eyes mogą być doklejane do przedmiotów po to, aby je ożywić lub nadać im „głupi” lub „słodki” charakter. Takie wykorzystanie często nadaje obiektom humorystyczny efekt.

Wiecie już wszystko? Pora obejrzeć galerię znanych metalowych okładek ze śmiesznymi oczami!

A do jakich okładek Wy przyczepilibyście latające oczy? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.