4-letni fan Soundgarden zna teksty piosenek z płyty "Badmotorfinger"

Aleksandra Degórska
07.03.2019 17:30
Soundgarden|undefined Fot. kadr z wideo

Ten maluch chętnie śpiewa utwory Soundgarden i udaje, że gra na gitarze. Czy rośnie nam nowa gwiazda rocka?

Jeżeli rodzice słuchają sporo rockowej i metalowej muzyki, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że również dzieci pokochają takie granie. Już od najmłodszych lat warto dzieciakom puszczać dobrą muzykę, by wyrobiły sobie gust muzyczny. Potem same chętnie sięgają po kultowe płyty, zakładają własne zespoły, chodzą na rockowe koncerty.

4-latek śpiewa piosenki Soundgarden

Rock i metal można zaprezentować już najmłodszym dzieciom - kończy się to w taki sposób, jak na poniższym wideo, które stało się hitem internetu. W końcu kto nie lubi małych dzieci szalejących przy dźwiękach słynnych zespołów. Rodzicom tego urwisa należą się brawa za dobre wychowanie.

Przeczytaj także

Jasmine Dolce wrzuciła do sieci nagranie swojego syna Dominica, który siedząc w krzesełku w samochodzie słucha piosenek Soundgarden. Dziecko kołysze się w rytm muzyki, udaje, że gra na gitarze. Ten rockman naprawdę zna się na rzeczy i co zadziwiające, zapamiętał słowa takich utworów, jak "Jesus Christ Pose" oraz "Slaves and Bulldozers" z płyty "Badmotorfinger". Kto wie, może za kilka lat postanowi poświęcić się muzyce i zostanie nową gwiazdą rocka?

Śmierć Chrisa Cornella

Zainteresowanie muzyką Soudngarden wzrosło niestety po śmierci Chrisa Cornella, który popełnił samobójstwo w maju w 2017.  Raport toksykologiczny wykazał, że w organizmie Cornella znajdowało się sporo substancji, które występują w lekach na receptę.   

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.