5 winyli od zespołu HIM

Urszula Drabińska
16.09.2014 12:30
5 winyli od zespołu HIM

Jeszcze w tym roku ukaże się „Lashes to Ashes, Lust to Dust: A Vinyl Retrospective ’96 – ’03” HIM. Box dostępny będzie tylko w Stanach Zjednoczonych. Sprawdźcie, co tracicie.

Limitowana edycja „Lashes to Ashes, Lust to Dust: A Vinyl Retrospective ’96 – ’03” to nie lada gratka dla fanów HIM. Wydawnictwo zawierać będzie 5 winyli. Po raz pierwszy na 180-gramowej czarnej płycie ukaże się debiut fińskiego zespołu „666 Ways to Love: Prologue”.

Oprócz tego będzie można posłuchać zremasterowanych „Greatest Love Songs Vol. 666”, „Razorblade Romance”, „Deep Shadows And Brilliant Highlights” i „Love Metal”. Na każdym krążku podobno znalazły się jakieś bonusowe kawałki. W sumie jest ich aż 37.

Ville Valo opowiada o wydawnictwie:

W ostatnich miesiącach przetrząsaliśmy niesławne „Love Metal” w poszukiwaniu rzadkich, eksluzywnych i wręcz przerażających perełek, żebyście mogli doświadczyć nieporównywalnej do żadnej innej fińskiej melancholii. Czujcie się ostrzeżeni.

A do tego wszystkiego jeszcze gramofonowa slipmata z charakterystycznym logo HIM oraz USB z wszystkimi albumami i dodatkowymi utworami.

HIM-Box-Set

Box ukaże się 25 listopada dzięki The End Records.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.