50 Cent pozwał właścicielkę kliniki medycyny estetycznej, bo ta... opowiadała, że chciał powiększyć penisa

21.09.2022 16:00
50 Cent pozwał właścicielkę kliniki medycyny estetycznej, bo ta... opowiadała, że chciał powiększyć penisa Fot. JACK GUEZ/AFP/East News

Sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, niż się może na pierwszy rzut oka wydawać.

50 Cent chciał powiększyć penisa? Raper pozwał klinikę

50 Cent pozwał właścicielkę kliniki Perfection Plastic Surgery i MedSpa w Miami. Raper domaga się odszkodowania i zaprzestania wykorzystywania jego zdjęć w celach promocyjnych.

Polecamy

Sprawa jest na tyle poważna, że raper złożył pozew w sądzie federalnym. W usuniętym już artykule na portalu Shade Room pojawiły się zdjęcia z raperem. Na jednym z nich Fifty pozuje z Angelą Kogan, właścicielką wspomnianej kliniki medycyny estetycznej Perfection Plastic Surgery i MedSpa w Miami.

Z pozwu dowiadujemy się, że Kogan miała podobno wykorzystać zdjęcie w artykule. Tam wymieniła 50 Centa wśród swoich znanych klientów, którzy wykonali w jej klinice zabieg powiększenia penisa. W środku tekstu miała znajdować się również fotografia rapera w szpitalnej koszuli z emotikoną bakłażana w miejscu... wiecie w jakim miejscu.

Prawnicy 50 Centa w pozwie zaprzeczyli, jakoby raper przeszedł zabieg, o którym napisano w artykule. Oskarżenie dotyczy również podwójnego wykorzystania zdjęcia rapera w celach komercyjnych bez jego zgody. Plus wydaje się to być poważnym zaburzeniem tajemnicy lekarskiej (chociaż z drugiej strony Kogan lekarzem nie jest - a przynajmniej nie chwali się tą informacją na oficjalnej stronie swojej kliniki).

Polecamy

W dokumencie czytamy:

Ta sprawa dotyczy nadużycia dobrego imienia popularnego artysty i biznesmena przez pozbawioną skrupułów właścicielkę firmy dla własnych korzyści materialnych. Nasz klient nigdy nie miał wykonywanej operacji penisa, nigdy nie przeszedł żadnej operacji plastycznej w klinice należącej do oskarżonej i nigdy nie wyraził zgody na publikację jego zdjęć w celach komercyjnych.

Adwokaci 50 Centa podkreślają dalej, że artykuł naraził muzyka na kpiny oraz zaszkodził jego reputacji zawodowej i osobistej. Prawnicy rapera domagają się nakazu zaprzestania dalszego wykorzystywania wizerunku rapera przez Kogan oraz "milionów dolarów" odszkodowania.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.