69: Kazik Staszewski

Aleksandra Degórska
05.06.2016 15:47
69: Kazik Staszewski Fot. Antyradio.pl

Czego jeszcze nie wiecie o Kaziku? Sprawdźcie z naszego błyskawicznego wywiadu w 69 sekund.

Z muzykiem spotkaliśmy się przy okazji promocji pożegnalnego wydawnictwa KNŻ. Zespół postanowił ostatecznie zakończyć swoją działalność w powodu odejścia Roberta „Litzy” Friedricha z szeregów kapeli.

Zespół z Kazikiem na czele wybrał się w pożegnalną trasę koncertową w 2015 roku, w ramach której odwiedził wiele miast.

20 maja 2016 roku wydano „Ostatni koncert w mieście” - podwójne CD z zapisem występu w Warszawie, który miał miejsce 6 maja 2015 oraz DVD z koncertu w Łodzi z dnia 22 lutego 2015.

O Kaziku i jego dorobku muzycznym można byłoby długo opowiadać. Czy jest coś, czego nie wiecie o tym artyście? W nowym cyklu serwisu Antyradio.pl przepytujemy słynnych twórców nie tylko o muzykę, ale również o rzeczy nie związane ściśle z ich zawodem.

W czasie 69 sekund muzyk musi odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań. Jako pierwszy w odcinku 69 wziął udział Robert Litza. Teraz nadszedł czas na Kazika.

Zobaczcie, jak sobie poradził z tym wyzwaniem:

Jeśli macie ochotę zobaczyć KNŻ na żywo to niebawem nadarzy się taka okazja. W specjalnym wywiadzie dla redakcji Antyradio.pl Kazik Staszewski zdradził, że ostatnia szansa pojawi się podczas Cieszanów Rock Festiwal 2016, który odbędzie się w dniach 18-21 sierpnia 2016. W ramach wydarzenia „3xKazik” zostaną zaprezentowane utwory projektów Kazik & Kwartet ProForma, grupy Kult oraz oczywiście KNŻ.

Jak Wam się podobał szybki wywiad z Kazikiem?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.