69: Nocny Kochanek

Jakub Gańko
14.02.2017 12:30
69: Nocny Kochanek Fot. Antyradio.pl

Jak Krzysiek Sokołowski i Arek Cieśla poradzili sobie w naszej szybkiej serii niezobowiązujących pytań? Zobaczcie sami.

Wokalista i gitarzysta Nocnego Kochanka odwiedzili redakcję serwisu Antyradio.pl, by opowiedzieć nam przede wszystkim o swojej drugiej płycie pod tytułem „Zdrajcy Metalu”. Muzycy opowiedzieli nam o okolicznościach powstania krążka i swoich odczuciach związanych z jego sukcesem.

Przy okazji udzielili nam spontanicznego wywiadu w 69 sekund. Obaj zdecydowali się odpowiadać jednocześnie, co pozwoliło przy okazji sprawdzić, czy obaj myślą w taki sam sposób. Dzięki takiej nietypowej formie macie okazję poznać ich od nieznanej wcześniej strony.

Ideą cyklu 69 jest zadanie jak największej liczby pytań, zanim upłynie wyznaczony czas. Dzięki szybkiemu tempu odpowiedzi są spontaniczne i nieprzemyślane, a przez to bywają też niespodziewane.

Zobaczcie kolejny odcinek 69 z muzykami Nocnego Kochanka:

Obejrzyjcie też poprzednie wydania naszego cyklu. W ramach 69 wziął już udział Robert Litza, Kazik Staszewski oraz Maciej Karbowski z Tides from Nebula.

Jak Wam się podobał szybki wywiad z Krzyśkiem i Arkiem?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.