A co by było, gdyby: Shaq wpadł do moshpitu podczas koncertu?

23.07.2019 14:18
Shaquille O'Neal|undefined Fot. kadr z wideo/Twitter.com/ESPN

Wyobraźcie sobie, że bawicie się spokojnie na koncercie, a tu nagle przed wami pojawia się mierzący ponad 2,15 metra i około 150 kilogramów Shaquille O'Neal. Właśnie tego doświadczyli uczestnicy festiwalu Tomorrowland.

Koncerty rządzą się swoimi prawami - ktoś upada, to natychmiast go podnosimy; nie chcesz się bawić, to idziesz do tyłu; nadchodzi Shaquille O'Neal... to uciekasz? Do tego ostatniego polecenia nie dostosowali się uczestnicy Tomorrowlandu w Belgii, którzy chętnie uczestniczyli w moshpicie z wielkim Dieslem. Mierzący ponad 2,15 metra legendarny koszykarz bezproblemowo górował nad innymi uczestnikami.

Shaquille O'Neal bawi się w moshpicie

Widzimy jednak, że nikomu to raczej nie przeszkadzało w dobrej zabawie. Sam Shaq również wyglądał, jakby dawno nie miał takiego ubawu. Wystarczy spojrzeć na jego uśmiech, żeby wasz dzień stał się lepszy:

Przeczytaj także

Warto zaznaczyć, że Shaq nie był na festiwalu tylko i wyłącznie jako gość - był tam bowiem jako artysta. Występował bowiem pod swoim pseudonimem artystycznym DJ Diesel. Pełen koncert został udostępniony za pośrednictwem oficjalnego kanału Tomorrowlandu na YouTubie.

Co następne? Marcin Gortat na koncercie Zenka Martyniuka i zespołu Akcent? A może na Stachurskym? 

Zobacz także: Jak przetrwać w moshpicie? Poradnik dla dziewczyn

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.