A gdyby Beyonce śpiewała z Rammsteinem? Posłuchaj zadziwiająco dobrego mashupu

22.08.2019 16:27
Rammstein|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

"Waidmanns heil" i "Crazy In Love"? Ten mashup brzmi naprawdę dobrze!

W świecie muzyki wszystko jest możliwe - również pojawiają się duety, które teoretycznie nie powinny brzmień dobrze. Rammstein i Beyonce? Takie połączenie boli już na samą myśl, ale okazuje się, że nie jest to wcale taki głupi pomysł. Pewien YouTuber postanowił połączyć piosenki niemieckiej kapeli z singlem estradowej diwy i dodać jeszcze do tego solówkę Kirka Hammetta.

A gdyby Beyonce śpiewała z Rammsteinem? Ten mashup to najlepsza rzecz, jaką dzisiaj usłyszycie

DJ Cummerbund, który lubi tworzyć dziwne mashupy sięgnął po piosenkę "Waidmanns heil" Rammsteina. Do utwory został dołożony wokal Beyonce z "Crazy In Love", jak również nie zabrakło jej męża, Jay-Z, który dorzucił swoje 3 grosze. Jakimś cudem całość brzmi nawet składnie, a wisienką na torcie jest solo Hammetta, który pojawia się niezapowiedziany.

Przeczytaj także

Rammstein zagra w 2020 roku w Polsce

Polski koncert Rammsteina odbył się 24 lipca 2019 w Chorzowie. Jeżeli nie załapaliście się na ten występ, to nic straconego, bo zespół ponownie odwiedzi nasz kraju już w 2020 roku. Rammstein wystąpi 17 lipca 2020 w Warszawie na PGE Narodowym. 

Zobacz także: Rammstein wsparł społeczność LGBT+ na koncercie w Polsce

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.