A gdyby Metallica i Iron Maiden zamieniły się wokalistami?

Aleksandra Degórska
01.09.2017 14:44
A gdyby Metallica i Iron Maiden zamieniły się wokalistami? Fot. kadr z wideo

YouTuber udawał charakterystyczny styl śpiewu Bruce'a Dickinsona i Jamesa Hetfielda. Czy taki eksperyment brzmi dobrze?

Gdy już znasz na pamięć repertuar swoich ulubionych kapel zaczynasz z nudów szukać ciekawych coverów, czy sam nawet je tworzysz.  Metallica i Iron Maiden to metalowi giganci, którzy zbierają stadiony i mają naprawdę wielu fanów. Zatem logicznym jest, że miłośnicy zespołów śpiewają pod prysznicem ulubione kawałki i nawet tworzą swoje własne wersje słynnych kompozycji.

Jak połączyć miłość do Metalliki i Iron Maiden? Nie jest to najprostszy sposób, ale ten YouTuber robi to błyskotliwie. Mianowicie wokalista Nico Borie tworzy ponoć tego typu przeróbki, żeby promować swój zespół i rzeczywiście jest to ciekawy pomysł reklamy. Jednocześnie pokazał, że całkiem dobrze udaje mu się naśladować głosy Jamesa Hetfielda oraz Bruce'a Dickinsona.

Posłuchajcie zatem, jak brzmiałyby hity Iron Maiden z wokalem frontmana Metalliki i odwrotnie!

Wokalista już wcześniej sprawdził, jak prezentowałaby się Metallica i Megadeth, gdyby zespoły zamieniły się wokalistami. Co więcej inni YouTuberzy sprawdzali co byłoby, gdyby Metallica i Slipknot zamieniły się perkusistami, czy Lars Ulrich sprawdziłby się w numerze „Holy Wars... The Punishment Due” albo „Symphony of Destruction”.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z muzycznych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.