AC/DC odprawia mroczny rytuał w nowym klipie do "Witch's Spell"

10.06.2021 14:47
AC/DC odprawia mroczny rytuał w nowym klipie do "Witch's Spell" Fot. Cindy Barrymore/REX/Shutterstock/EAST NEWS

AC/DC udostępnił nowy klip do singla "Witch's Spell" z płyty "Power Up". Ten jest mroczny, tandetny i po prostu idealnie pasuje do tego kawałka.

AC/DC wydał nowy klip do kawałka Witch's Spell. Zobaczcie pokręcone wideo

Członkowie AC/DC to absolutne ikony muzyki. Chyba nie ma osoby, która nigdy nie szalała przy dźwiękach "Thunderstruck", "Highway to Hell", czy "Back In Black". Zespół nie pozwala o sobie zapomnieć i kilka miesięcy po premierze ich krążka "PWR UP", grupa udostępniła kolejny klip promujący album. Ten powstał do kawałka "Witch's Spell". 

Polecamy

Klip przygotowali specjaliści ze studia WOLF & CROW, a przedstawia grupę występującą w szklanej kuli oraz na kartach tarota. Pasuje idealnie do "Zaklęcia czarownicy". Zobaczcie wideo poniżej:

Polecamy

Przypomnijmy, że nad nowym albumem Angus i Stevie Youngowie pracowali z Brianem Johnsonem, który powrócił do zespołu po tym, jak uporał się ze swoimi problemami zdrowotnymi. Do kapeli wrócili również basista Cliff Williams i perkusista Phil Rudd.

Najnowszy krążek AC/DC o nazwie "Power Up" miał swoją premierę 13 listopada 2021 roku. Album zadebiutował na 1. miejscu list sprzedaży w 18 krajach i zebrał świetne recenzje od fanów i dziennikarzy muzycznych na całym świecie. Na krążku pojawiło się 12 nowych kawałków, a wydawnictwo promowały single "Shot in the Dark" i "Demon Fire". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.