Agnieszka Chylińska również rapuje w ramach #Hot16Challenge2. Jej wideo podzieliło fanów

12.05.2020 17:35
Agnieszka Chylińska również rapuje w ramach #Hot16Challenge2. Jej wideo podzieliło fanów Fot. . Piotr Molecki/East News

#Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Wczoraj świat usłyszał rapującego prezydenta Dudę i już nic nie było takie samo. Dzisiaj nietypowe wyzwanie wraca do muzycznego świata. Swoje „gorące wersy” zaprezentowała Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska, wokalistka, autorka książek dla dzieci i członkini Jury różnych programów typu talent-showdołączyła właśnie do #Hot16Challenge2, prezentując specjalne wideo na swoim koncie na Facebooku. 

#Hot16Challenge2 – początek zabawy

Druga edycja "gorącego wyzwania" trwa od jakiegoś czasu. Rozpoczęła się w polskim środowisku hip-hopowym, mając na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz szpitali i lekarzy, walczących ze skutkami epidemii koronawirusa. Wpłat można dokonywać na stronie internetowej SiePomaga.pl. 

Przeczytaj także

Pierwsza edycja wyzwania miała miejsce w 2014 roku i była pochodną tzw. Ice Bucket Challenge, w którym zbierano pieniądze na walkę ze stwardnieniem rozsianym. Gwiazdy kina oblewały się zimną wodą, a raperzy zapowiadali gorące wersy.

Chylińska rapuje – posłuchaj jej nagrania

Była wokalistka grupy O.N.A, zgodnie z zasadami wyzwania, którego celem jest napisanie „16 gorących wersów” oraz wpłata pieniędzy na specjalne konto na rzecz wsparcia polskiej służby zdrowia, przygotowała utwór, przykuwający uwagę widzów i słuchaczy.

Przeczytaj także

Artystka zaprezentowała wideo ze swoim utworem na swoim profilu na Facebooku.

#Hot16Challenge2 – dalsze nominacje

Częścią zabawy jest także nominowanie kolejnych osób w wyzwaniu. Chylińska nominowała: swoją koleżankę z programu „Mam Talent”, Małgorzatę Foremniak , kandydata na prezydenta Szymona Hołownię, a także polityka Ryszarda Kalisza

Przeczytaj także

#Hot16Challenge – kto nominował kogo? Pomocna rozpiska

Jeśli zgubiliście się już w meandrach nominacji do nietypowego wyzwania, bądź chcecie śledzić, który artysta nominował którego i ile pieniędzy zostało już zebranych, możecie zrobić to za pomocą specjalnie przygotowanej strony internetowej

Wedle strony w ramach wyzwania nagrano już ponad 500 utworów. Wśród nich są, m.in Dawid Podsiadło, Taconafide, Tede, Janusz Korwin-Mikke, Zbigniew Stonoga, czy wspomniany już prezydent Andrzej Duda.

Czytaj także: Polacy stworzą największe na świecie wirtualne kino. Kiedy będzie można z niego korzystać?

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.