Agnostic Front o korupcji na nowym krążku!

Magda Słomka
22.01.2015 14:49
Agnostic Front o korupcji na nowym krążku! Fot. agnosticfront.com

Nowojorski zespół podejmie trudne tematy na krążku „The American Dream Died”! Kiedy muzycy pozwolą na to, by amerykański sen w końcu umarł?

Hardkorowcy z zespołu Agnostic Front wydadzą jedenasty studyjny album „The American Dream Died” już 4 kwietnia 2015 roku!

Wokalista zespołu, Roger Miret, wyjaśnił skąd wziął się tajemniczy tytuł nowej płyty - „The American Dream Died”. Robi się poważnie...

Wybraliśmy go, bo chcemy żeby ludzie otworzyli oczy na to, co dzieje się w Ameryce. Mamy naprawdę wiele do powiedzenia. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nasz rząd i ludzie, którzy mają władzę nad tym krajem są skorumpowani, chciwi i bezwzględni.

Zespół poprzez teksty piosenek znajdujące się na krążku chce uświadomić ludzi, co tak naprawdę rządzi Stanami Zjednoczonymi. Według Mireta nie jest za dobrze...

Musimy edukować tych, do których możemy dotrzeć. Tracimy nasze wartości. Agnostic Front zwraca uwagę na rzeczywiste problemy: od korupcji na pełną skalę, po skandale związane z brutalnością i przemoc ze strony policji. Wszystko co robimy dla kraju, idzie na marne. Jednak cały czas mamy wolność słowa, więc wyrażamy swoje zdanie na naszej płycie dopóki możemy.

Na krążku gościnnie wystąpią Toby Morse z zespołu H2O, Freddy Cricien z Madball oraz Lou Koller z Sick Of It All. Longplay ukaże się jako CD, winyl, a także w wersji cyfrowej. Jeśli to za mało, na tej stronie internetowej macie możliwość zakupu specjalnego zestawu od Agnostic Front, w którym znajdziecie ekskluzywną koszulkę z nadrukiem okładki nowego albumu oraz pre-order płyty!

agnostic koszulka

Chcielibyście posłuchać nowych kawałków Agnostic Front na żywo? Będziecie mieli taką możliwość już w maju 2015 roku! Gdzie zagrają muzycy?

5.05. Gdynia - Ucho
6.05. Kraków - Kwadrat
7.05. Wrocław - Alibi

Tracklista:

 1. Intro
 2. The American Died
 3. Police Violence
 4. Only In America
 5. Test Of Time
 6. We Walk The Line
 7. Never Walk Alone (feat. Freddy Cricien, Toby Morse, Lou Koller)
 8. Enough Is Enough
 9. I Can't Relate
 10. Old New York
 11. Social Justice
 12. Reasonable Doubt
 13. No War Fuck You
 14. Attack!
 15. A Wise Man
 16. Just Like Yesterday
Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.