Agnostic Front uśmierci amerykański sen

Magda Słomka
26.11.2014 13:13
Agnostic Front uśmierci amerykański sen Fot. facebook.com

Muzycy nowojorskiego zespołu robią sobie i fanom świąteczny prezent. Nagrania do nowej płyty „The American Dream Died” rozpoczną się już w grudniu. Znamy szczegóły produkcji!

Już 5 grudnia 2014 roku grupa Agnostic Front wejdzie do studia nagraniowego Buzzbomb Sound Labs, aby zarejestrować swój 11. studyjny krążek. Inżynierem dźwięku będzie Paul Miner, znany ze współpracy z zespołami Terror, H2O, Atreyu czy Death By Stereo.

agnostic twitter

Jak widać artystom spieszno do uszczęśliwienia wielbicieli, ponieważ zapowiadają opublikowanie płyty już na wczesne miesiące 2015 roku! Longplay ma być wydany kolejny raz za sprawą wytwórni Nuclear Blast.

Za projekt okładki odpowiedzialny będzie Todd Huber, który współpracował z wokalistą, Rogerem Miretem, nad jego własną linią odzieżową American Made Kustom. Lider jest pozytywnie nastawiony do produkcji.

Jesteśmy podekscytowani podjęciem współpracy z Paulem Minerem z Buzzbomb Sound Labs przy naszej najnowszej płycie, która będzie nazywać się „The American Dream Died”. Produkcja zapowiada się wrednie, szybko i wściekle z elementami naszego klasycznego stylu. Dodatkiem będą tu chaotyczne wybuchy prawdziwego oldskulowego hardcoru!

Poprzedni krążek grupy, „My Life My Way”, został wydany w marcu 2011 roku i zawierał 13 kompozycji.

Na razie obejrzyjcie teledysk promujący poprzedni krążek zespołu!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.