Al Jourgensen ganiał Metallikę z marchewką w tyłku

Kamil Kacperski
05.10.2017 14:40
Al Jourgensen ganiał Metallikę z marchewką w tyłku Fot. Edifortini

Frontman Ministry podzielił się wspominkami o paru dziwnych sytuacjach, w które zamieszani byli członkowie Metalliki i Ice Cube.

W wywiadzie udzielonym „Metal Hammerowi” Al Jourgensen opowiedział o kilku dziwnych sytuacjach, które miały miejsce podczas wielu różnych festiwali i tras koncertowych, w których Ministry brało udział.

Jedną z ciekawszych była niewątpliwie historia, w której Metallica zaczęła bezkarnie wypijać Jourgensenowi piwo:

Metallica wprosiła się do mojej garderoby, więc powiedziałem im żeby spier******. Zaczęli wypijać mi piwo i odpowiedzieli, żebym spadał na drzewo, więc szybko zdjąłem spodnie, złapałem warzywa, które leżały na pobliskiej tacy i wsadziłem je sobie w tyłek. Potem zacząłem ich ganiać, bo chciałem ich posmyrać marchewką, którą trzymałem w swoim anusie. Trochę im mina zrzedła i sobie poszli.  

To nie był jedyny przypadek, w którym frontman w dosyć niekonwencjonalny sposób radził sobie z niechcianymi gośćmi. Podzielił się również historyjką o Ice Cubie:

Byliśmy z Ministry na Lolapaloozie w ’92 roku i do naszej garderoby wbił się Ice Cube. Nie zdążyliśmy jeszcze zejść ze sceny, a on już zaczął wypijać nam browarki. Potem zaczął narzekać na to, że pijemy chu**** piwo. Rozebrałem się więc i zacząłem ocierać się o niego moim kut****, co mu się raczej nie podobało. Myślałem, że jego goryl mi wpier****, ale nie. Ochroniarz tylko stał i się śmiał do rozpuku, bo to prawdopodobnie była najśmieszniejsza rzecz jaką w życiu widział.

Z opowieści frontmana Ministry nasuwa się jeden morał: nie pij cudzego piwa, bo nigdy nie wiesz, czy ktoś nie zacznie cię gonić z marchewką w tyłku. A jaka była wasza najbardziej agresywna reakcja na to, że ktoś wam podkradł alkohol?

Natomiast Metallica w ramach europejskiej części trasy World Wired promującej nowy album „Hardwired… To Self-Destruct” odwiedzi również Polskę. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak. Na liście europejskich miast, które kapela wkrótce odwiedzi pojawił się również Kraków. Polscy fani będą mogli zobaczyć Metallicę 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.