Alice Cooper nagrał utwór zainspirowany pandemią koronawirusa. Zobacz teledysk do "Don’t Give Up" [WIDEO]

16.05.2020 13:51
Alice Cooper|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Pandemia koronawirusa sprawiła, że Alice Cooper stworzył zupełnie nowy utwór, zainspirowany chorobą. W sieci pojawił się klip do piosenki  "Don’t Give Up".

Chociaż pandemia koronawirusa przeszkodziła wielu muzykom w koncertowaniu, izolacja sprawiła, że zyskali czas na tworzenie nowych kawałków. Alice Cooper, podczas pracy nad najnowszą płytą, postanowił poświęcić jeden z nowych utworów światowej epidemii COVID-19. Z tego powodu powstała piosenka "Don’t Give Up" oraz teledysk, który trafił do sieci.

Alice Cooper nagrał piosenkę "Don’t Give Up". Posłuchaj utworu

Fani muzyki z całego świata przeżywają, że w tym roku nie zobaczą na żywo swoich ulubionych wykonawców. Pandemia spowodowała, że nie odbędzie się wiele koncertów i festiwali muzycznych.

Przeczytaj także

Na szczęście koronawirus nie ogranicza nagrywania nowych utworów. W przypadku Alice'a Coopera epidemia wręcz zainspirowała go do stworzenia kawałka pod tytułem "Don’t Give Up", który doczekał się wideoklipu. Oto jak prezentuje się nowy utwór muzyka.

 

Wyprodukowany przez Boba Ezrina utwór jest spontaniczną reakcją artysty na dzisiejsze realia, z którymi zmaga się cały świat.

Dont' Give Up Fot. foto: materiały promocyjne/openeyer.pl

Cooper poczuł potrzebę stworzenia wyjątkowego utworu dla swoich fanów. Kawałek powstał w domu artysty, gdzie w izolacji pracuje nad nowym studyjnym krążkiem. Wokalista krótko opowiada o genezie piosenki.

To kawałek o tym, z czym się dzisiaj zmagamy i że powinniśmy trzymać głowy do góry i razem walczyć. Cokolwiek robicie - nie poddawajcie się!

To kawałek o tym, z czym się dzisiaj zmagamy i że powinniśmy trzymać głowy do góry i razem walczyć. Cokolwiek robicie - nie poddawajcie się!

Utwór jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a 14 sierpnia ukaże się jako 7-calowy, limitowany Vinyl Picture Disc.

Przeczytaj także

Zobacz też: Keanu Reeves: Pamiętam sztuczną kupę w lodówce, kiedy moją niańką był Alice Cooper

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.