Alice Cooper zaprezentował singiel zapowiadający najnowszą płytę

10.09.2019 16:08
Alice Cooper|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista Alice Cooper 13 września 2019 roku wyda płytę "Breadcrumbs". W ramach promocji muzyk udostępnił singiel zapowiadający wydawnictwo.

Najnowsze wydawnictwo Alice'a Coopera ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu. Muzyk zaplanował premierę epki "Breadcrumbs" na 13 września. W sieci pojawił się właśnie utwór, który promuje wydawnictwo. Jest nim cover amerykańskiego muzyka rockowego, Boba Segera "East Side Story" z 1966 roku.

Alice Cooper z singlem "East Side Story" 

Na epce znajdzie się więcej coverów znanych utworów kultowych rockowych artystów. Usłyszymy "Sister Anne" z repertuaru MC5 z 1971 roku, czy też "Your Mamma Won’t Like Me" Suzi Quatro. Na płycie możemy spodziewać się również kilku gości takich jak Wayne Kramer z MC5 czy Mark Farner z Grand Funk Railroad.

Przeczytaj także

Alice Cooper zapytany o nowe wydawnictwo przez The Oakland Press odpowiedział:

Szukaliśmy brzmienia Detroit. Jest on nieokreślony. Zawiera trochę R&B, Motown. Potem dodaliśmy gitary i zamieniliśmy to w Detroit rock. Wydaje mi się, że jeśli będziemy grali z muzykami z Detroit, znajdziemy to brzmienie.

Tracklista "Breadcrumbs":

  1. Detroit City 2020
  2. Go Man Go
  3. East Side Story
  4. Your Mama Won't Like Me
  5. Devil With A Blue Dress / Chains Of Love
  6. Sister Anne

Zobacz też: Alice Cooper zaskoczył swoją przemową w kościele w Ohio 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.