Analitycy finansowi sprawdzili, ile jest wart majątek zespołu KISS

Joanna Chojnacka
30.11.2018 16:15
KISS|undefined Fot. Sputnik/EAST NEWS

Portal Celebrity Net Worth, opublikował informację o wartości majątku zespołu KISS. Sprawdź, ile jest wart ich dorobek po 45 latach działalności.

Grupa KISS to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie. Białe makijaże, język Gene Simmonsa i hity takie jak "I Was Made For Lovin' You" czy "I Wanna Rock N' Roll All Night" znają niemal wszyscy fani gatunku. Przez 45 lat działalności zespół zagrał setki koncertów na całym świecie i zarobił całkiem pokaźną sumę zielonych. 

Ile jest wart majątek zespołu KISS?

Portal Celebrity Net Worth, współpracujący z analitykami finansowymi, podsumował karierę grupy KISS pod względem ich finansów. Opublikował informację, że aktualny kapitał zespołu wynosi około 300 milionów dolarów. Majątek to pieniądze zarobione nie tylko dzięki graniu koncertów i wydawaniu albumów. Duża część z przychodów zespołu to działalność Paula Stanley'a i Gene Simmonsa, którzy promowali nie tylko markę KISS, ale też własny wizerunek poprzez przeróżne produkty. Muzycy oprócz sygnowanej odzieży sprzedawali prezerwatywy, trumny, karty kredytowe, pudełka na lunch czy też zapachy do samochodów

KISS zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Grupa KISS wystąpi na koncercie w Polsce 18 czerwca 2019 roku. Muzycy pojawią się w krakowskiej TAURON Arenie w ramach jednego z przystanków trasy End Of The Road. Bilety na wydarzenie trafiły do ogólnej sprzedaży 9 listopada 2018 roku.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS W POLSCE <<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.