Archiwalne nagranie z występem Krzysztofa Krawczyka z żoną wzruszyło internautów: "Cudowni ludzie"

14.04.2021 16:00
Krzysztof Krawczyk z żoną Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Internauci są wzruszeni nagraniem sprzed lat, w którym Krzysztof Krawczyk wykonuje razem z żoną mało znaną, ale piękną piosenkę.

Nadal trudno pogodzić się ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka. Muzyk odszedł 5 kwietnia 2021, dwa dni po powrocie ze szpitala, gdzie przebywał z powodu Covid-19. Fani cały czas wspominają zmarłego artystę i publikują różne ciekawostki oraz nagrania związane z wokalistą. W sieci pojawiło się wideo, które wzruszy niejednego fana Krzysztofa Krawczyka. 

Polecamy

Archiwalne nagranie z występem Krzysztofa Krawczyka z żoną wzruszyło internautów: "Cudowni ludzie"

Krzysztof Krawczyk poznał swoją żonę, Ewę w 1982 roku, para przeżyła razem ponad 30 lat. Wielokrotnie podkreślał, że to dzięki niej wyszedł z nałogów i stał się wierzący. Od kilka lat żona śpiewała w jego chórku podczas koncertów.

W sieci niedawno pojawiło się nagranie ich duetu, gdy razem wykonali zapomniany już utwór "Wszystko z czasem się zmienia". Archiwalne nagranie z mało znanego występu odbiło się szerokim echem w sieci - pod samym wideo jest już prawie 600 komentarzy. Posłuchajcie, jak para kiedyś razem wystąpiła:

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się 10 kwietnia 2021 w Grotnikach. Do małej leśnej nekropolii przybyło ponad tysiąc osób - rodzina, przyjaciele oraz fani wokalisty. W ceremonii pożegnania artysty wziął też udział premier Mateusz Morawiecki.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.