Armia pokazała teledysk promujący koncertówkę „Tam Gdzie Kończy Się Kraj”

Aleksandra Degórska
01.04.2016 15:43
Armia pokazała teledysk promujący koncertówkę „Tam Gdzie Kończy Się Kraj” Fot. kadr z wideo

Wielkimi krokami zbliża się premiera koncertowego wydawnictwa polskiej kapeli. Jak prezentuje się pierwszy singiel?

Już 22 kwietnia 2016 roku światło dzienne ujrzy dwupłytowe wydawnictwo CD+DVD zatytułowane „Tam Gdzie Kończy Się Kraj”, które jest zapisem koncertu w studiu Radia Katowice. Występ odbył się w listopadzie 2015 roku.

Podczas tego wydarzenia muzycy wykonali głównie utwory ze swojej nowej studyjnej płyty zatytułowanej „Toń”. Krążek został nagrany w składzie Tomasz Budzyński, Rafał Giec, Darek Budkiewicz, Kuba Bartoszewski oraz Amade Kaźmierczak.

Teraz mamy przedsmak tego, co nas czeka w kwietniu 2016 roku, bowiem zespół właśnie udostępnił klip do utworu „Ostatnia Chwila” promującego najnowszy koncertowy krążek.

Choć na początku teledysku widzimy stojącego na ulicy Tomasza Budzyńskiego, to po chwili przenosimy się do katowickiego radia, gdzie kapela zaczęła grać numer pochodzący z studyjnego krążka „Toń”.

Obejrzyjcie wideo promujące koncertowe nagranie:

Tak zespół zapowiedział wydanie najnowszego albumu:

Przy okazji ukazania się krążka „Toń” Tomasz Budzyński wyjawił, że nie zamierza stać w miejscu jeśli chodzi o tworzenie muzyki:

Można powiedzieć, że przez tyle lat wszystko zostało powiedziane i nasz styl się wyczerpał. Ale nie chcę, by Armia była takim zespołem jak Motorhead, który ciągle nagrywa te same utwory. Zawsze próbuję iść jakąś nową ścieżką, bo jestem ciekaw świata i mam odwagę eksperymentować.

Jak widać muzyk dotrzymuje słowa i kapela dalej prze do przodu. Nadchodząca koncertówka pokaże czy materiał z albumu „Toń” dobrze sprawdza się podczas występów. Miejmy nadzieję, że kapela już wkrótce ogłosi kolejne koncerty, podczas których fani będą mogli usłyszeć na żywo zarówno nowe kawałki, jak również starsze przeboje. 

Sprawicie sobie koncertowe wydawnictwo Armii?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.