Asking Alexandria bez wokalisty

Magda Słomka
23.01.2015 20:27
Asking Alexandria bez wokalisty Fot. materiały prasowe + Miszcz Pejnta XXX

Danny Worsnop zaszokował swoich fanów wiadomością o odejściu z kapeli. Skąd taka decyzja?

Wokalista brytyjskiego zespołu Asking Alexandria ogłosił, że kończy współpracę z grupą, z którą grał od 2008 roku. Na razie nie podał jednak przyczyn decyzji. Co napisał na swoim Twitterze?

Do moich przyjaciół i fanów: chciałbym poinformować, że nasze drogi z zespołem Asking Alexandria, rozchodzą się. W przeciągu ostatnich lat razem zrobiliśmy wiele wspaniałych rzeczy i stworzyliśmy coś naprawdę specjalnego. Teraz, tak samo jak przez tamten czas, chcę jak najlepiej dla siebie i dla kapeli. Asking Alexandria będzie nadal koncertować i pracować nad nowym albumem.

Nie oznacza to jednak końca kariery muzycznej wokalisty. Od 2011 roku muzyk aktywnie działa z zespołem We Are Harlot i najwyraźniej ma dalsze plany odnośnie tej kapeli.

Zawsze będę kochać i wspierać Asking Alexandria i nie mogę doczekać się, by zobaczyć, co przyniesie grupie przyszłość. Jestem podekscytowany kolejnym rozdziałem mojego życia z We Are Harlot. Do zobaczenia na trasach koncertowych!

Co na to zespół? Gitarzysta, Ben Bruce, napisał we własnym imieniu post na fanpage’u Asking Alexandria. Zapewnił w nim wszystkich fanów o miłości kierowanej do nich przez członków kapeli. Muzyk poprosił wielbicieli o to, by dali im siłę i wsparcie w tak trudnym dla grupy momencie. Ben potwierdził słowa wokalisty – zespół wyruszy w trasę koncertową z nowym piosenkarzem. Kapela chce udowodnić, że nie składała się tylko z jednej osoby i dlatego, pomimo przykrej sytuacji, jaką jest odejście Worsnopa, Asking Alexandria nie podda się.

Nie mogę doczekać się, aż usłyszycie nowe piosenki naszej grupy i cieszę się, że wyruszymy w trasę koncertową, gdzie spotkamy się z wami ponownie.

asking fb

Nie wiadomo, kto zajmie miejsce wokalisty po Dannym Worsnopie. Bruce napisał fanom, by byli cierpliwi, a wkrótce tajemnica się wyjaśni.

Jak myślicie, dlaczego Worsnop odszedł z Asking Alexandria?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.