Asking Alexandria nie ulega w nowym wideo

Justyna Kierzkowska
24.09.2015 14:30
Asking Alexandria nie ulega w nowym wideo Fot. kadr z wideo

Zespół Bena Bruce'a opublikował teledysk do utworu „I Won't Give In”. Czy najnowszy klip spodoba się fanom brytyjskiej grupy?

Kawałek miał wprawdzie swoją premierę już w czerwcu 2015 roku, ale dopiero teraz grupa Asking Alexandria ujawniła nagrane do niego wideo.

Zobaczcie, jak wygląda teledysk do utworu „I Won't Give In”.

W styczniu 2015 roku Danny Worsnop zaszokował swoich fanów wiadomością o odejściu z kapeli, z którą grał od 2008 roku. Wokalista postanowił podjąć stałą współpracę z zespołem We Are Harlot. Singiel „I Won't Give In” został nagrany przez Asking Alexandria już w nowym składzie. Worsnopa zastąpił Denis Shaforostov, były członek grupy Make Me Famous.

Ben Bruce, założyciel i gitarzysta zespołu powiedział, że zespół pracował nad teledyskiem do nowego utworu przez całe lato.

To wideo pokazuje, jak bardzo nasza rodzina jest silna. Miłość i wsparcie, które przez lata każdy nam okazywał jest niesamowite a to nagranie prawdziwie pokazuje więź, jaką mamy między sobą i z naszymi fanami.

Bruce dodał, że jest przekonany, że fanom spodoba się przygotowane wideo tak samo, jak podobało się jemu. Gitarzysta ogłosił też, że zespół w ciągu dni wyda nową piosenkę, żeby wielbiciele Asking Alexandria mogli „powkurzać swoich sąsiadów”. 

Grupa jest aktualnie w trasie koncertowej, w ramach której pojawi się też na dwóch występach w Polsce. 12 października 2015 roku zespół zagra w klubie Fabryka w Krakowie, a 13 października 2015 w warszawskiej Progresji.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.