Asking Alexandria w utworze z nowym wokalistą

Magda Słomka
27.05.2015 14:22
Asking Alexandria w utworze z nowym wokalistą Fot. kadr z wideo

Do składu brytyjskiego zespołu dołączył Denis Shaforostov, były członek grupy Make Me Famous. Posłuchajcie, jak wypadł w kawałku „I Won't Give In”!

Asking Alexandria postanowił zdradzić tajemnicę ukrywaną przez 5 miesięcy: kto zostanie nowym wokalistą kapeli i zajmie miejsce Danny’ego Worsnopa, który opuścił ją w styczniu 2015 roku. Wiemy już, że będzie to były lider ukraińskiej grupy Make Me Famous. Posłuchajcie pierwszego kawałka Asking Alexandria nagranego z Denisem Shaforostovem!

Gitarzysta Asking Alexandria, Ben Bruce, wypowiedział się o nowym wokaliście. Kim według niego jest Denis Shaforostov?

Każdy się domyślał, że to będzie Denis. Wszyscy wiedzieli, że to najlepszy wybór. On jest niesamowicie utalentowanym wokalistą ze skalą głosu nie z tego świata. Właśnie tego potrzebuje nasz zespół. Shaforostov był fanem naszej kapeli od dłuższego czasu, zna więc wszystkie nasze stare kawałki i naprawdę zależy mu na grupie. Jest człowiekiem z pasją i fajnym facetem. Dla nas to idealny scenariusz.

Denis wyznał, że tuż przed tym, jak zespół zaproponował mu przejęcie roli wokalisty Asking Alexandria, miał silne przeczucie, że wydarzy się coś dobrego...

To szalone. Szczerze mówiąc, nigdy nie czekałem na to, by taka możliwość zapukała do moich drzwi, ale jednocześnie, zawsze byłem na to gotowy. Byłem niesamowicie zadowolony i przelałem wszystkie swoje emocje na papier, tworząc nowe utwory na krążek kapeli.

Danny Worsnop w styczniu 2015 roku zaszokował swoich wielbicieli wiadomością o odejściu z zespołu. Co napisał na swoim Twitterze?

Do moich przyjaciół i fanów: chciałbym poinformować, że nasze drogi z grupą Asking Alexandria, rozchodzą się. W przeciągu ostatnich lat razem zrobiliśmy wiele wspaniałych rzeczy i stworzyliśmy coś naprawdę specjalnego. Teraz, tak samo jak przez tamten czas, chcę jak najlepiej dla siebie i dla kapeli. Asking Alexandria będzie nadal koncertować i pracować nad nowym albumem.

Ben Bruce napisał we własnym imieniu post na fanpage’u Asking Alexandria. Artysta poprosił wielbicieli o to, by dali im siłę i wsparcie w tak trudnym momencie dla muzyków. Według niego kapela chciała udowodnić, że nie składała się tylko z jednej osoby i dlatego, pomimo przykrej sytuacji jaką było odejście Worsnopa, Asking Alexandria nie podda się.

Nie mogę doczekać się, aż usłyszycie nowe piosenki naszej grupy i cieszę się, że wyruszymy w trasę koncertową, gdzie spotkamy się z wami ponownie.

Wygląda na to, że do występów kapeli na żywo coraz bliżej... Podoba Wam się „I Won't Give In”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.