AudioFeels wykonał „The Pretender” Foo Fighters w „Mam talent!”

Maciej Koprowicz
26.11.2017 12:34
AudioFeels wykonał „The Pretender” Foo Fighters w „Mam talent!” Fot. kadr z wideo

Zespół, który zasłynął imitowaniem instrumentów głosem, po 9 latach znów pojawił się w talent show TVN. Sprawdźcie, jak poradził sobie z wielkim przebojem Dave’a Grohla.

Poznańska grupa wokalna AudioFeels była jedną z największych gwiazd pierwszej edycji programu „Mam talent!” w 2008 roku. Zachwyciła widzów TVN swoimi efektownymi występami w stylu vocal play – wokaliści nie tylko śpiewali, ale również imitowali instrumenty głosem. AudioFeels zajął 3. miejsce w programie, przegrywając tylko z gimnastykami Melkart Ball i nastoletnią wokalistką Klaudią Kulawik.

Zespół działa już od 10 lat. Doczekał się trzech albumów studyjnych i płyty koncertowej. Specjalnością AudioFeels są covery znanych wykonawców w niecodziennej „głosowej” oprawie. Najnowszym projektem poznaniaków jest widowisko „On The Rocks!”, w którym wokaliści wykonują przeboje takich gwiazd rocka, jak Queen, Guns N’ Roses i Led Zeppelin z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Collegium F pod dyrekcją Marcina Sompolińskiego.

25 listopada 2017 zespół był gościem specjalnym odcinka programu „Mam talent!”, od którego rozpoczął swoją karierę. Widzowie mogli przekonać się, jak bardzo rozwinęła się grupa od czasów debiutu i z jakim rozmachem dziś działa. Audiofeels wykonał jeden z utworów z programu „On The Rocks” - słynny utwór Foo Fighters z płyty „Echoes, Silence, Patience And Grace” z 2008, „The Pretender”. Występ obejrzeć można na stronie programu.

Niedawno ten sam utwór wykonali w innym popularnym muzycznym talent show, „The Voice Of Poland”, jego jurorzy – Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Sprzęt audio - czy radio to już przeżytek?

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.