Autor okładek Ozzy’ego Osbourne'a i Ramones współpracuje z Muse!

Magda Słomka
09.02.2015 18:01
Autor okładek Ozzy’ego Osbourne'a i Ramones współpracuje z Muse! Fot. Los Angeles Times / Polaris / East News

Okładka krążka Muse, który ukaże się jeszcze w 2015 roku, będzie zaprojektowana przez twórcę opraw płyt Marilyna Mansona i Toma Waitsa. Artysta potwierdził nazwę nowego albumu zespołu...

Matt Mahurin umieścił na Instagramie informację o tym, że będzie odpowiadał za wizualną stronę nowej płyty Muse. Oto folder, w którym znajdują się tajemnicze pliki z projektami artysty.

muse_drones

Rozpocząłem pracę nad kolejną płytą zespołu Muse. Będę odpowiedzialny za stworzenie ilustracji, fotografii i zaprojektuję wizualną stronę albumu.

Artysta potwierdził nazwę krążka, która do tej pory była tylko przypuszczeniem...

Tytuł płyty to „Drones” – słowo nasuwające mroczną i intrygującą eksplorację potencjalnych zalet i nadużyć, które nadchodzą wraz z kontrolą odpowiedzialnością i celem.

Równie tajemnicze jak jego wypowiedź są inne okładki, które stworzył...

m1000x1000
0045778663262
ozzy-nomoretears

Mahurin był także reżyserem teledysków takich gwiazd jak U2, Tom Waits, REM, Tracy Chapman, Sting, Bonnie Raitt, Ice-T, Metallica, David Byrne czy Joni Mitchell.

We wrześniu 2014 roku frontman zespołu Muse, Matt Bellamy, zdradził jak będzie brzmiał 7. studyjny krążek...

Mam silne przeczucie, że na następnym albumie odetniemy się od wszystkiego, co było nadmiarem na ostatnich dwóch krążkach, to znaczy od elektroniki, od fragmentów symfonicznych i takich tam.

 Czekacie na „Drones”?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.