Avenged Sevenfold zaprasza do gry

Urszula Drabińska
17.09.2014 15:13
Avenged Sevenfold zaprasza do gry

Premiera gry „Hail to the King: Deathbat” odbędzie się 16 października 2014 roku. Ścieżkę dźwiękową do niej stworzyło Avenged Sevenfold.

Hail To the King” to ostatnia płyta Avenged Sevenfold z sierpnia 2013 roku. Teraz pod nieznacznie dłuższym tytułem „Hail to the King: Deathbat” ukazuje się gra na urządzenie mobilne. Kalifornijscy muzycy muszą być z siebie zaje*iście dumni – cały świat tej aplikacji inspirowany jest ich twórczością.

Avenged Sevenfold specjalnie na potrzeby gry nagrało 8 zupełnie nowych kawałków. Podczas walki ze smokami i kolekcjonowania kolejnych monet usłyszeć będzie można też kilka starszych utworów kapeli.

Frontman M. Shadows bagatelizuje muzyczny wkład zespołu w grę:

Nie oczekujemy, że choćby połowa fanów to załapie lub zrozumie. To czysty powrót do muzyki rodem z gier wideo. Wiele 8-bitowych dźwięków, ale też wiele instrumentalnych. Przygotowaliśmy piosenki, które przypominają nam młodzieńcze rozgrywki w „Castlevanię”, „Mario Brothers” czy „Zeldę”.

Zresztą, posłuchajcie sami:

Hail To the King: Deathbat” pojawi się 16 października 2014 roku zarówno w AppStore, jak i Google Play.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.